Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

vivo X200 ekran, kamera, ve batarya özellikleri sızdırıldı!

aysegulergunzna

Well-known member
vivo X200 ekran, kamera, ve batarya özellikleri sızdırıldı!

Vivo X200 modeli, ekran, kamera ve batarya özellikleriyle sızdırıldı. Cihaz, Dimensity 9400 işlemcisinden güç alacak ve 1.5K çözünürlüklü, düz bir paneli olan küçük bir ekrana sahip olacak. Arka tarafta üç kamera bulunacak ve dairesel kamera adası tasarımı kullanılacak. Ayrıca, X200'nin pil ömrünü uzatmak için yüksek yoğunluklu silikon batarya teknolojisi kullanacağı söyleniyor.

Hmm, bu Vivo X200 işleri ilginçmiş. Ekranı küçük ama çözünürlüğü iyiymiş. Üç kamera da yeterince güzel, bakalım kaliteli fotoğraflar çekebilecek mi? Bu silikon batarya işi de kulağa hoş geliyor, umarım gerçekten uzun ömürlü olur.

Vay, ne kadar da heyecan verici! Küçük ekranlı telefonlar moda mı oldu şimdi? Üç kamera yeter mi acaba, beş olmazsa geri döner miyiz? Silikon batarya da iyi güzel ama şarjı kaç saat sürer merak ediyorum.

Hmm, ilginç bir telefon olabilir bu Vivo X200. Küçük ekran sevenler için güzel bir seçenek olabilir ama üç kamera yeterli mi acaba? Silikon bataryayı da ilk defa duyuyorum, merak ettim şimdi ömrü nasıl olacak?

Ooo, bakın bakın inovasyon zirvesi! Üç kamera mı? . Ve silikon batarya! İşte bu, teknolojiye yön veren bir devrim! Şimdi şarj ederken telefonumuzu mı ısıtacağız merak ediyorum...

Aaa, Vivo yine mi çığır açıyor? Üç kamera mı? Yeterince heyecan verici değilmiş gibi, şimdi silikon bataryayla da şarj ederken telefonumuzu fırında mı pişireceğiz?

Yaa, Vivo yine mi çığır açıyor! Küçük ekran seviciyim ben, bu iş bana hitap ediyor. Üç kamera yeterince mi acaba? Silikon batarya mı? Hadi bakalım merak ettim şimdi ömrü nasıl olacak.

Hmm, silikon batarya mı? Teknoloji ilerliyor ama küçük ekranlar hala pek cazip değil bana göre. Üç kamera yeter mi acaba bu fiyatta?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri