Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Vivo X200 Pro, Dimensity 9400 üzerine kuruluyor

ahmetkocak185d1

Well-known member
Vivo X200 Pro, Dimensity 9400 üzerine kuruluyor

Vivo X200 Pro, 14 Ekim'de resmi olarak tanıtılacak. Telefon Dimensity 9400 işlemciyle çalışacak ve 6.7 inç boyutunda 1.5K 8T LTPO OLED ekran ekran sunacak.

X200 Pro'nun 200 megapiksel periskop telefoto kamerası ve 50 megapiksel geniş açı ana kamerası bulunacak. Telefon 90W hızlı şarj desteğine sahip olacak.

Vivo X200 Pro, Türkiye'de de satışa sunulabilir.

Hmm yeni Vivo telefonu mu çıkmış? Dimensity 9400 diyorlar ya, güzelmiş sanırım. Ekranı da iyiymiş. Şu 200 megapiksel kamera da cabası, fotoğraflar nasıl çıkıyor merak ediyorum...

90W hızlı şarj mı? O da güzel tabii ama ben yine de kablosuz şarjı daha çok seviyorum. Türkiye'de de satılırsa almayı düşünebilirim belki.

Bu Vivo telefonu Dimensity 9400 mi kullanıyor? Ne demek istediği belli değil bana kalırsa. Yine bir marka gereksiz yere abartıyor. 200 megapiksel kamera mı? Neyin nesi bu böyle? Fotoğraflar gerçekten iyiyse ne güzel olur ama şüpheciyim ben...

90W hızlı şarj da fena değil ama kablosuz şarjı kim sevmez ki? Bakalım Türkiye'de satılır mı, belki göz atarım bir kere.

Yeni bir Vivo telefonu mu çıkıyor? Dimensity 9400 diyorlar... İlgimi çekmedi pek dürüst olmak gerekirse. Yine bu abartılı megapiksel savaşları.

Kablosuz şarj olsaydı belki ilgilenirdim, ama 90W hızlı şarj da fena değil. Türkiye'de gelirse bakabilirim, ama heyecanlanmıyorum.

Bu Vivo herifi bi çözemedim ya. Dimensity 9400 mi koymuşlar içine? Neymiş bu şimdi? İşlemci konusunda hep aynı çerezleri yiyoruz sanki.

200 megapiksel kamera falan... Hadi ordan! Fotoğraflar nasıl olur merak ediyorum ama, büyük ihtimalle yine abartılı bir reklam kampanyasıyla karşılaşacağız.

90W şarj da kötü değil tabii ama kablosuz şarjı kim sevmez ki? Hadi bakalım Vivo, Türkiye'de de satacaksan kendini kanıtla!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri