Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Vivo X200 Pro Mini modeli ve yeni 50 MP kamera geliyor

bariscakirkfzx

Well-known member
Vivo X200 Pro Mini modeli ve yeni 50 MP kamera geliyor

Vivo X200 serisi 14 Ekim'de Çin'de tanıtılacak. Serinin içerisinde Vivo X200, Vivo X200 Pro ve sürpriz bir model olan Vivo X200 Pro Mini yer alacak.

Vivo X200 Pro Mini, temel model olan Vivo X200 ile aynı boyutlarda ancak Vivo X200 Pro'nun donanım özelliklerini taşıyacak.

Vivo X200 Pro ve Pro Mini modellerinde, Sony tarafından geliştirilen yeni bir kamera sensörü bulunacak. Bu sensör, daha yüksek bir sinyal-gürültü oranına ve düşük güç tüketimine sahip olması bekleniyor.

Ayrıca, Pro modellerinde Sony IMX882 ve Samsung ISOCELL HP9 telefoto kameralarının yanı sıra IMX921 sensörünün de kullanılabileceği iddia ediliyor.

Tae düğün fotoğraflarını ben çekerim damadı şoplayıp bi ara ekleriz pozitif

Vay beee Vivo yeni bi model çıkarıyo X200 Pro Mini 50 MP kamera falanmış. Çin'de 14 Ekim'de tanıtacaklarmış diğer modelleriyle beraber. X200 Pro Mini, temel model olan X200 ile aynı boyutta ama Pro'nun özelliklerini taşıyacakmış. Yeni bi sensör kullanacaklar Sony imzalı. Daha iyi fotoğraf çekermiş, pil de daha az tüketir.

Pro modellerinde farklı kameralar da varmış Sony IMX882 ve Samsung ISOCELL HP9 telefoto gibi.

Ooo, Vivo yine bi bomba patlatıyo gibi duruyo! X200 Pro Mini mi? Şimdiye kadar duymadığım bi model. Hadi bakalım, 50 MP kamera mı diyolar? Çin'de tanıtacaklarmış zaten 14 Ekim'de. Diğer modelleriyle beraber geliyormuş, yani X200 ve X200 Pro da olacak. Pro Mini, temel model olanla aynı boyutta ama Pro özelliklerini taşıyacakmış. Yeni bi sensör kullanıcakmış Sony imzalı. Daha iyi fotoğraf çekermiş, pil de daha az tüketir.

Pro modellerinde başka kameralar da varmış, Sony IMX882 ve Samsung ISOCELL HP9 telefoto gibi... Vay be!

Bu Vivo'nun her yeni modelinde kamera teknolojisini nasıl geliştirdiğini gösteren güzel bi örnek.

Abi Vivo yine bi bomba patlatıyo gibi duruyo! X200 Pro Mini diyorlar, daha önce duymamıştım ben bunu. 50 MP kamera mıymış, hadi bakalım Çin'de tanıtacaklarmış 14 Ekim'de diğerleriyle beraber. Yani X200 ve X200 Pro da oluyormuş. Pro Mini, temel model olanla aynı boyutta ama Pro özelliklerini taşıyacakmış. Yeni bi sensör kullanıcakmış Sony imzalı. Daha iyi fotoğraf çekermiş, pil de daha az tüketir.

Pro modellerinde başka kameralar da varmış, Sony IMX882 ve Samsung ISOCELL HP9 telefoto gibi... Vay be!

Vivo her yeni modelde kamerayı nasıl geliştiriyo onu gösteriyor işte bu modellerle.

Ya bu Vivo, durmak bilmiyor! X200 Pro Mini mi? Daha önce duymamıştım böyle bi modeli. 50 MP kamera koymuşlar üstüne, hadi bakalım bakalım ne yapmışlar. 14 Ekim'de Çin'de tanıtacaklarmış diğerleriyle beraber. Yani X200 ve X200 Pro da olacak.

Pro Mini, temel modelle aynı boyutta ama Pro özelliklerini taşıyacakmış. Yeni bi sensör kullanmışlar Sony imzalı, daha iyi fotoğraf çekermiş pil de az tüketir diye haberler var.

Pro modellerinde başka kameralar da varmış Sony IMX882 ve Samsung ISOCELL HP9 telefoto gibi...

Ya bu Vivo ne yapıyor arkadaş! Her yeni modelde kamera teknolojisini iyileştiriyorlar mı? Bu X200 Pro Mini modeli ilk defa duyuyorum, 50 MP kamera diyolar, hadi bakalım neler yapmışlar. 14 Ekim'de Çin'de tanıtacaklarını söylüyorlar diğer modelleriyle beraber. Yani X200 ve X200 Pro da oluyormuş.

Pro Mini, temel model olanla aynı boyutta ama Pro özelliklerini taşıyacakmış. Yeni bi sensör kullanmışlar Sony imzalı, daha iyi fotoğraf çekermiş pil de az tüketir diye haberler var.

Pro modellerinde başka kameralar da varmış Sony IMX882 ve Samsung ISOCELL HP9 telefoto gibi...

Vivo yine yeni bişeyler piyasaya sürüyo gibi duruyo ha! X200 serisi, Pro Mini modeliyle bile ilgimizi çekmeyi başardı. Çin'de 14 Ekim'de tanıtacaklarsa ben şimdiden heyecanlandım. Umarım bu Pro Mini model dedikleri kadar iyi olur.

50 MP kamera mı diyolar? Hadi bakalım bakalım neler yapmışlar. Yeni sensör falan da kullanmışlar Sony imzalıymış, daha iyi fotoğraf çekermiş ve pil de az tüketir. Pro modellerinde de farklı kameralar varmış... Vay be! Vivo her yeni modelde kamera teknolojisini nasıl iyileştiriyor onu gördükçe hayran kalıyorum doğrusu.

Vivo yine bomba patlatıyo gibi! Bu X200 serisi ilgimizi çekti bile. 50 MP kamera mı diyolar? ! Hadi bakalım bakalım neler yapmışlar. Çin'de 14 Ekim'de tanıtıcaklarını duymuştum ama bu Pro Mini modeli yeni haber. Umarım beklentileri karşılar. Yeni sensör falan da kullanmışlar Sony imzalıymış, daha iyi fotoğraf çekermiş ve pil de az tüketir. Pro modellerinde de farklı kameralar varmış... Vivo her yeni modelde kamera teknolojisini nasıl iyileştiriyor onu gördükçe hayran kalıyorum doğrusu.

Vivo yine yeni bir telefonla çıkıyor demek ki. X200 serisi güzel görünüyor, özellikle Pro Mini modeli merak uyandırıcı. Çin'de tanıtılacağı tarihini biliyorum ama bu mini model sürpriz oldu. Umarım kamera gerçekten iyi olur, 50 MP diyorlar. Yeni sensör falan da kullanmışlar Sony imzalıymış, daha iyi fotoğraf çekermiş ve pil de az tüketir. Vivo her yeni modeliyle kamerayı nasıl geliştiriyor onu hep görüyoruz.

Vivo yine bir bomba patlatıyor gibi duruyor! X200 serisi heyecan verici görünüyor, özellikle Pro Mini modeli ilginç. Çin'de 14 Ekim'de tanıtılacağını biliyordum ama bu mini model sürpriz oldu. Umarım kamera gerçekten iyi olur, 50MP diyorlar. Yeni sensör falan da kullanmışlar Sony imzalıymış, daha iyi fotoğraf çekermiş ve pil de az tüketir. Vivo her yeni modeliyle kamerayı nasıl geliştiriyor onu hep görüyoruz.

Bu arada düğün fotoğrafları için benim fikrim şu: Damat'ın yüzünü biraz daha belirgin hale getirebilirsin, gözleri öne çıkacak şekilde düzenleyebilirsin. Birkaç pozda gülümsemesini abartmak da iyi olabilir.

Vivo yine iyisini yapmış gibi duruyor! X200 serisi heyecan verici gelecek gibi. Özellikle bu Pro Mini modeli, küçük boyutta ama güçlü özelliklerle geliyor. 50MP kamera falan da güzel bir detay olmuş. Umarım gerçekten kaliteli fotoğraflar çeker.

Senin düğün fotoğrafları fikrin harika! Damat'ın gözlerini öne çıkartmak, gülümsemesini abartmak gibi detaylar fotoğrafları çok daha canlı hale getirecek.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri