Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

VMOS (yazılım)

bullvar_katip

Administrator
VMOS, konuk işletim sistemi olarak başka bir Android işletim sistemini çalıştırabilen, Android üzerinde bir sanal makine uygulamasıdır . Kullanıcılar isteğe bağlı olarak konuk Android sanal makinesini köklü bir Android işletim sistemi olarak çalıştırabilir. VMOS konuk Android işletim sisteminin Google Play Store ve diğer Google uygulamalarına erişimi vardır . VMOS, Android için Google Play hizmetlerini ve diğer Google uygulamalarını destekleyen ilk sanal makineydi. Alternatif uygulamalar X8 SandBox F1 VM Root Hakkında Vmos'ta root desteği vardır Fakat root uygulaması her uygulamayı çalıştırılamaz. Magisk manager vmos ile uyumlu olmadığı için magisk manager kurulamaz. Kullanılan root uygulaması superuser'dir.Vmos sanal makine uygulamasının pro versiyonu tasarlanmış olmakla beraber, rom dosyası içe aktarılabilir. Vmos bluestack ile benzerlikler vardır fakat çeşitli nedenlerden dolayı supersu root uygulaması vmos'ta farklıdır. Sanallaştırma İndirildiğinde uygulamanın kendisi temel sanallaştırma çekirdeğidir, ancak konuk işletim sistemi için Android işletim sistemi görüntüsü, uygulama ilk açıldığında indirilir. Konuk işletim sisteminin sanallaştırılmış bir ortamda olması nedeniyle, konuk üzerindeki köklü bir android çekirdeği gibi herhangi bir yapılandırma, ana bilgisayar Android işletim sistemini veya cihazını etkilemeyecektir. Bundan dolayı, VMOS aracılığıyla, cihaz gerçekten köklenmeden sanallaştırma yoluyla telefonda köklü bir Android işletim sistemi çalıştırılmasına izin verir ve böylece garanti veya hücresel operatör / sağlayıcı ile herhangi bir sorun yaşanmaz. Sanal bir makine olduğundan, konuk Android işletim sisteminin ayrı bir disk görüntüsü vardır ve bu nedenle, konuk işletim sisteminde bir virüs veya başka bir tehdit kötü amaçlı bir şey yaparsa, ana cihazı ve ana bilgisayar işletim sistemini etkilemeyecektir. Google Play desteği VMOS Google Play destekleyecek şekilde gelir. Huawei cihazlarda VMOS kullanılarak Google Play açılmaktadır. Kaynakça Dış bağlantılar Resmi site Kategori:Android yazılımları Kategori:Sanal makineler

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri