Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Volga Teknoloji Devlet Üniversitesi

bullvar_katip

Administrator
Volga Devlet Teknoloji Üniversitesi (eski adıyla Mari Devlet Teknik Üniversitesi) (Rusça:, Povolzhskiy gosudárstvennyy tehnologicheskiy universitét), daha önce MarSTU olarak biliniyordu ( Russian , MarGTU), Mari El cumhuriyetindeki ilk teknik ve ilk yüksek öğretim kurumlarından biridir. İsimler 1932–68– Povolzhskiy Orman Mühendisliği Enstitüsü 1968–82– M. Gorky'nin adını taşıyan Mari Politeknik Enstitüsü 1982–95– Mari, M. Gorky'nin adını taşıyan Halkın Dostluğu Politeknik Enstitüsü Nişanı ile ödüllendirildi 1995–2012– Mari Devlet Teknik Üniversitesi 2012–günümüz– Volga Devlet Teknoloji Üniversitesi Bölümler Ağaç İşleme Teknolojisi Bölümü Standardizasyon ve Sertifikasyon Orman Mühendisliği Ağaç İşleme Teknolojisi Makine İmalat Departmanı Tarımsal Mekanizasyon Endüstriyel Isı ve Güç Mühendisliği Orman Sanayi Makinaları Malzeme Bilimi ve Gelişen Malzemelerin Teknolojisi Makine Yapım Teknolojisi Taşıma ve Üretim Ekipmanlarının Bakımı (Ağaç-Kimya Endüstrisinde) Ulaşım Güvenliği ve Yönetimi Radyo Mühendisliği Bölümü Tıbbi-Biyoloji Mühendisliği Bilgisayar Sistemlerinin Tasarımı ve Teknolojisi Radyo Mühendisliği Radyo İletişimi ve Yayıncılığı Elektronik ve Nanoelektronik Mühendislik Sistemlerinde Yönetim ve Bilgi Bilimi Kalite Yönetimi İnşaat Mühendisliği Bölümü İnşaat mühendisliği Bina tasarımı Gayrimenkul Uzmanlığı ve Yönetimi Karayolları ve Hava Meydanları Bilişim Bilimi ve Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Bilgi Güvenliği Bilgisayar Mühendisliği Programlama Orman ve Ekoloji Dairesi Başkanlığı Doğa Yönetimi Ormancılık Peyzaj Mimarlığı Doğa Koruma, İşletme ve Su Koruma Dairesi Başkanlığı Teknosferde Çevre Güvenliği Su Çoklu Kullanım ve Koruma Sosyal Bilgiler Bölümü Turizm ve Hizmet Sosyal Politika Yönetim ve Yönetim Departmanı Pazarlama Tarım ve Sanayi Sektörlerinde İşletme Yönetimi Kamu Yönetimi Şirket yönetimi Ekonomi Bölümü finans Vergilendirme Muhasebe Çalışmaları ve Denetim İktisatta Matematiksel Yöntemler Ekonomi ve Yönetim (Ahşap-Kimya Sektöründe) Uygulama Bilişimi (Ekonomide) Notlar Dış bağlantılar İngilizce ve Rusça resmi web sitesi Kategori:Rusya'daki üniversiteler Kategori:Sovyetler Birliği'nde eğitim

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri