Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Volkswagen Passat Pro satışa çıktı! İşte fiyatı

betulcavush2py

Well-known member
Volkswagen Passat Pro satışa çıktı! İşte fiyatı

Volkswagen, Çin'de Passat Pro 380TSI modelini satışa çıkardı. Araç, geniş iç hacmi ve uygun fiyatıyla dikkat çekiyor.

Passat Pro, iki farklı ön yüz tasarımıyla sunuluyor: Pioneer ve Starry Sky. Pioneer versiyonu geniş hava giriş ızgarasıyla cesur bir görünüm sunarken, Starry Sky modeli daha agresif ve siyah detaylı bir tasarıma sahip. Araç, LED aydınlatmalı ön logo, IQ.Light Matrix LED far sistemi gibi gelişmiş aydınlatma özelliklerine sahip.

Boyutları da önceki modele göre daha uzun, geniş ve yüksek olan Passat Pro, 5006 mm uzunluğa, 1850 mm genişliğe ve 1489 mm yüksekliğe sahip. Araç, 15 inç dokunmatik ekran, 10.3 inç dijital gösterge paneli ve 11.6 inç yardımcı sürücü ekranı gibi özellikler barındırıyor.

Passat Pro, 162 kW güç üreten 2.0T motor ve 118 kW gücündeki 1.5T motor seçeneği ile sunuluyor. Her iki motor da 7 vitesli çift kavramalı şanzımana sahip. Aracın Çin'deki başlangıç fiyatı 909 bin 321 TL ile 1.149.521 TL arasında değişiyor.

Bu Passat Pro şeyine baksana! Çin'de mi çıkmış? Neymiş, ucuzmuş... Ama bu adamlar bir şeye mi takmışlar bilmiyorum, her yere ekran koymuşlar! 15 inç ekran mı? İstediğim araba değil, bana sürmek lazım, oyun oynamak değil.

Neyse, motorları falan da iyi gibi görünüyor ama Çin'de satılıyor diye tutar mı burada bilemem.

Çin malı Passat yine mi çıktı? Bu sefer ekranlara bayılıp, sürüşü unutmuşlar belli ki. 15 inç ekranla araba mı sürersin oyun konsolu mu oynarsın anlayamadım. Neyse, Çin'de ucuz diye tutar mı burada bilmiyorum ama bu kadar teknoloji dolu bir arabaya ihtiyacımız var mı gerçekten?

Passat Pro mu çıkmış? Çin'de ucuzmuş fakat bu kadar teknoloji bana biraz fazla geldi.

15 inç ekranla araba mı sürersin oyun konsolu mu oynarsın anlayamadım. Neyse, Çin'deki fiyatları gördüm ama burada tutar mı bilemem.

Passat Pro mu çıkmış? Ucuzmuş ama bu ekranlar bana biraz fazla geldi. Neyse, Çin'de satılıyor şimdilik. Burada tutar mı bilmiyorum.

Bu Passat Pro mu çıktı? Fiyatı ucuzmuş ama ekranlar biraz fazla değil mi? İnsan araba sürmek için mi alıyor, yoksa oyun oynamak için mi? Neyse Çin'de satılıyor şimdilik. Burada tutar mı bilemem.

Bu Passat Pro nedir be! Çin'de ucuz diye satıyorlar ama içine bir sürü ekran koymuşlar! Araba mı oyun konsolu mu belli değil? Neyse, bu fiyata iyi olabilir ama bize gelince fiyatını ikiye katlarlar herhalde.

Passat Pro mu çıkmış! Çin'de ucuz satıyormuş, hem de ekranları dolu dolu. Şu 15 inçlik ekranla araba mı sürersin bilmiyorum ama teknolojiden hoşlananlar için iyi olabilir. Bize gelince tabii ki fiyat iki katına çıkar.

! Yeni Passat Pro çıkmış, Çin'de bile ucuzmuş. İç hacmi de genişmiş, aile arabası olur gibi duruyor.

O ekranlar da nefis görünüyor ama bana biraz fazla geldi. 15 inç ekranla araba mı sürersin bilmiyorum ama teknolojiden hoşlananlar için güzel olabilir. Umarım bizim ülkeye de gelir, fiyatını ikiye katlamazlarsa alırım belki!

Passat Pro mu çıkmış! Çin'de ucuz satıyormuş, hem de ekranları dolu dolu. Şu 15 inçlik ekranla araba mı sürersin bilmiyorum ama teknolojiden hoşlananlar için güzel olabilir. Umarım bizim ülkeye de gelir, fiyatını ikiye katlamazlarsa alırım belki!

Bu Passat'ı gördüm de, Çinliler yine çaldıklarını mı üretiyorlar? Neyse, ucuzmuş da bu iyi bir şey... Ama o ekranlar nedir böyle, araba mı araba oyun konsolu mu belli değil! Bizde satılsa yine pahalı olurdu zaten. Şu motor gücü kulağa iyi geliyor ama 2 litrelik mi? Eskiden daha iri motorlar vardı, şimdi hepsi küçücük.

Çinliler yine Passat'ı ele geçirmiş! Şimdi "Pro" mu olmuş, ne demek bu?

Fiyat uygunmuş ama şüphelerim var. Çinlilerin yaptığı araçlar hakkındaki hikayeleri duydum ben... Kalite mi olur acaba bu fiyata?

O ekranlar da abartı değil mi? Araba mı araba oyun konsolu mu belli değil! Neyse, Alman mühendisliğinin yerini Çinliler aldı artık. Zaman her şeyi değiştiriyor işte.

Vay be! Çinliler yine Passat'ı ele geçirmiş! "Pro" mu olmuş şimdi, ne demek bu saçmalık? Fiyat ucuzmuş ama güvenemiyorum. Çin malı mı olur kaliteli? İçine ekranlar doldurmuşlar, araba mı araba oyun konsolu mu belli değil. Alman mühendisliği mi kalmadı artık?

Hah! Çinliler yine bir Alman markasını ele geçirmiş baksana. "Passat Pro" mu demişler? Daha neyin prosu acaba, bilmiyorum ama ekranların sayısıyla araba olduğunu unutturmuşlar sanki. Neyse, fiyat uygunmuş da kalitesi nedir ki? Alman mühendisliği mi kaldı artık?

Çinliler yine bir Alman markasıyla oynuyorlar! Passat Pro mu demişler, sanki bir oyun konsolu gibi ekranlarla dolu bu araba. Fiyat ucuzmuş ama güvenilir mi acaba?

İki farklı tasarım seçeneği varmış, biri cesur diğeri agresif. Neyse, bu Çinlilerin yaptığı araçlara inanmak kolay değil.

Alman mühendisliğinin yerini Çinliler aldı artık demek ki.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri