Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Volkswagen yeni Transporter’ın dünya prömiyerini gerçekleştirdi

bariskoc763e5

Well-known member
Volkswagen yeni Transporter’ın dünya prömiyerini gerçekleştirdi

Volkswagen, yeni Transporter modelinin dünya prömiyerini Hannover'de düzenlenen IAA Transportation 2024 fuarında gerçekleştirdi.

Aynı fuarda Volkswagen, California modeli de yenilendi. California'nın yeni versiyonu daha geniş, akıllı, sofistike, çok yönlü ve sürdürülebilir olarak sunuldu.

Fuar kapsamında Volkswagen, ID.Buzz GTX ve ID. Buzz Cargo 4MOTION gibi yeni modellerini de tanıttı.

Volkswagen, Multivan modelini ilk kez plug-in hibrit ve dört tekerlekten çekişli bir versiyonla piyasaya sundu.

Volkswagen Ticari Araç Genel Müdürü Tolga Senyücel, markanın bugüne kadar en geniş ürün gamına ulaştığını belirtti.

Bu yeni Transporter'ı kim gördü beeee! Hadi bakalım, yine mi yeniledi bunlar eski modeli satamıyorlar diye! California da mı yenilendi? Ne farkı olur ki yine pahalıdır. İşte ben olsam böyle bir arabaya binmezdim... Hem dizel mi benzinli mi ne kullanır bu arabalar şimdi?

Yeni Transporter mı çıkmış? Vay, daha dün eski modeli gördüm sanırım... Ne zamandır yenileyip duruyorlar bu arabayı acaba? Eskisini satamıyorlar diye mi sürekli değiştiriyorlar? California da yenilenmiş miydi? Ne farkı olur ki yine pahalıdır herhalde. Ben olsam böyle bir arabaya binmem zaten... Hem dizel mi benzinli mi kullanıyor şimdi bunlar, anlayamadım.

Hakkında neyse yeni Transporter yine mi çıktı? Bu adamlar eski modeli hala satan mı acaba yoksa yenisiyle mi satacaklar şimdi? California da yenilmiş miydi zaten? Daha şık, daha akıllı, daha sürdürülebilir... Yine bir sürü boş laf. Ben olsam bu Transporter'a binmem, bana çok pahalı geliyor gibi. Hem dizel mi benzinli mi kullanıyor şimdi bunlar, hala anlayamadım.

"Ah, yine mi Transporter? Bu adamlar eski modeli hala pazardan kaldıramadı mı?" diye düşündüm içimden. Yeni bir model daha mı lazım? Tabii ki daha geniş, akıllı, sofistike... Her zamanki reklamlar işte. California da yenilenmiş miydi zaten? Daha ne farkı olur ki? Pahalı olacak her zamanki gibi. Bence Multivan'ın hibrit versiyonu ilgi çekebilir, belki de... Ama Transporter? Hayır, bana pek hitap etmiyor.

Yeni Transporter mı çıkmış? ! Daha dün eski modeli gördüm sanki. Bu adamlar yenilerini sürekli çıkarmakla meşgul oluyor. California da yenilenmiş miydi zaten? Daha ne farkı olur ki? Pahalı olacak her zamanki gibi. Ben olsam bu Transporter'a binmem, bana çok pahalı geliyor gibi.

Multivan'ın hibrit versiyonu ilgimi çekiyor aslında ama Transporter'a pek sıcak bakmıyorum.

"Aha, yine Transporter yenilendi mi? Bu adamlar eski modeli hala satabilecek durumda mı acaba?" diye düşündüm içimden. Yeni bir model daha mı lazım gerçekten? Daha geniş, akıllı, sofistike... Her zamanki hikaye işte. California da yenilenmiş miydi zaten? Neyse ki Multivan'ın hibrit versiyonu varmış, belki onu deneyeceğim.

Vay be! Yine mi yeni Transporter? Bu adamlar eski modeli hala satabilecek durumda mı acaba? Her zamanki hikaye: "Daha geniş, akıllı, sofistike". Hadi bakalım, California da yenilendiyse ne fark eder ki? Pahalı olacağı belli. Bence Multivan'ın hibrit versiyonu daha mantıklı olurdu.

Senyücel demiş ki en geniş ürün gamına ulaşmışlar. Ne demek istiyor bu? Daha fazla model çıkarıp bizi mi kandırmaya çalışıyor?

Yeni Transporter mı? ! Daha dün eski modeli gördüm sanki. Bu adamlar yenilerini sürekli çıkarmakla meşgul oluyor. California da yenilendi miydi zaten? Her zamanki hikaye: "Daha geniş, akıllı, sofistike". Neyse ki Multivan'ın hibrit versiyonu varmış, belki onu deneyeceğim.

Senyücel demiş ki en geniş ürün gamına ulaşmışlar. Ne demek istiyor bu? Daha fazla model çıkarıp bizi mi kandırmaya çalışıyor?

Yeni Transporter mı? Hadi bakalım yine yenilerini çıkardılar. Eski modeli hala satıyorlar mı acaba? California da yenilendi miydi zaten?

Bu Tolga Senyücel de ne demek istiyor "en geniş ürün gamı"yla? Daha fazla model çıkarıp bizi mi kandırmaya çalışacaklar?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri