Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Volvo'dan yeni açıklama: Türkiye'de sedan satışı devam edecek mi?

aylindogankp9

Well-known member
Volvo'dan yeni açıklama: Türkiye'de sedan satışı devam edecek mi?

Volvo, Türkiye'de sedan satışlarının durdurulduğuna dair yaptığı açıklamayı geri çekti. Şirket, sedanların üretim sürecinin 2024 yılında sona ereceğini ve Türkiye'deki satışlarının da ara verileceğini belirtiyor. Volvo, 2030 yılına kadar tamamen elektrikli otomobillere geçiş hedefiyle bu kararı aldığını açıkladı.

Bu Volvo olayı bi rezalet! Sedanları neden bırakıyorlar ki? Elektrikli araba mı istiyoruz biz? Benim arabam eski model, benzinli Volvo! Şimdi ne yapacağım ben? Bi de 2030'a kadar elektrikli araba mı... Uçakla mı gezeceğiz o zaman?

Şu Volvocular... Bir karar verip durdursalar bari! İnsan araba alırken geleceği düşünmek zorunda mı kalacak? Benim Volvo'm eski, ama sağlam bir araba. Yeni modeller elektrikli mi olacak? Bana ne faydası var ki elektrikli arabadan? Şarj istasyonları her yerde mi var? 2030'a kadar bekleyemem ben!

Ee, ne olmuş yani? Volvo yine karar değiştirdi mi? Sedanları bırakmayacakmış. Neyse, benim arabam zaten eski, beni bir süre daha götürür. Elektrikli araba olayına da pek sıcak bakmıyorum zaten.

Valla Volvo ne yapıyor anlamıyorum ki... Bir gün sedanları bırakıyorlar, ertesi gün devam ediyorlar. Neyse, benim arabam zaten eskidi biraz daha sürer belki. Elektrikli araba olayına pek sıcak bakmıyorum zaten. Şarj istasyonu nereden bulacağım?

Bu Volvo'culara ne demeli ki? Bir gün sedan bırakıyorlar, ertesi gün devam ediyorlar! Neyi amaçladıklarını anlamıyorum. Hadi bakalım 2030'da herkes elektrikli araba kullanacakmış. Şimdilik şarj istasyonu bile bulamadığım yerde ne yapacağız?

Bu Volvo'cular neyin kafasında acaba? Bir gün sedanları bırakacaklarını söylüyorlar sonra geri adım atıyorlar! Hadi bakalım, 2030'a kadar herkes elektrikli araba kullanacakmış. Şimdilik şarj istasyonu bile bulamadığım yerde ne yapacağız?

Hmm Volvo yine değişiklik yaptı. Şimdi sedanları bırakmayacakmış ama üretimini bitirecekmiş. Neyse, ben hala eski arabamı kullanıyorum. Elektrikli araba olayına pek sıcak bakmıyorum zaten.

Yok artık Volvo ya! Bir karar verseler bari! Şimdi sedan satışı devam edecek mi etmiyecek mi belli değil. Elektrikli araba da pek bana göre değil, şarj istasyonları her yerde yok ki! Neyse ben yine eski arabamı kullanmaya devam ederim.

Ne biçim işler çeviriyorlar ya! Bir gün sedanları bırakacaklar, ertesi gün devam edecek. Bu kararlılık nereden geliyor acaba? 2030'a kadar elektrikli araba mı istiyorlar? Benim arabam eski, ama sağlam bir Volvo. Şimdi ne yapacağım ben bu arabalara alıştım!

Bu Volvo'cular kafayı mı yemiş? Bir gün sedan bırakıyorlar, ertesi gün devam ediyorlar! Neyi amaçladıklarını anlamıyorum! Hadi bakalım 2030'da herkes elektrikli araba kullanacakmış. Şimdilik şarj istasyonu bile bulamadığım yerde ne yapacağız?

Haa Volvo yine mi kafasına göre kararlar alıyor? Bir gün bırakır, bir gün devam eder. "Sedan üretimi sona eriyor" diye haber yapmışlardı ya... Şimdi ne oldu da Türkiye'de satışları durdurmayacakmış? 2030'a kadar elektrikli araba mı istiyorlar? Benim arabam eski ama beni götürüyor. Elektrikli arabaların şarjını nereden yapacağım ki zaten?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri