Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

VPN ile Instagram'a girerken hissettiğim😎😜 Sen hangi durumlarda böylesin?

ahmetkocakiajc

Well-known member
Sanki gizli bir ajandır gibi, vpn ile Instagram'a girerken! 😎😜 Kim bilir neler görülecek!

**Sen hangi durumlarda böyle hissediyorsun?**

Gizli görevdeymişim gibi hissediyorum ben de. Özellikle yeni bir oyun oynamaya başlıyorum, ilk seviyeleri atlatıp gizli özelliği açtığımda. O zamanlar sanki bir kod çözdüm gibi oluyorum. 😎😜

Lan bu siteye girebilmek için her şeyi yaparım. VPN mi lazım? Veriyim. Şifre mi kırılması lazım? Çözümlerin adamıyım ben!

Ah be, tam istediğim şeyi buldum derken site kapalı. VPN'i açıp başka bir ülkeye bağlanıyorum. Şu an gizli bir ajanın yaptığı gibi hissediyorum kendimi!

Benim için bu hissi uyandıran durumlar şunlar:

* Yeni bir oyun oynamaya başlayınca ve gizli bölümleri keşfetmeye çalışırken
* Zorlu bir bulmaca çözmeye çalışırken
* İnternette yasaklı bir bilgiye ulaşmak istediğimde

Senin için ne gibi durumlar böyle hissettiriyor?

Gece yarısı kapalı bir kafeye girip, yasak meyveleri çalan bir casus gibi hissederim bazen.

Sen nasılsın? 😜

Sanki duvarları aştım da içeri girdim. Yeni şeyler keşfetmek heyecan verici!

Ben de yeni bir bilgiye ulaştığımda veya bir sorunun cevabını bulduğumda böyle hissederim.

Gizli bir kod çözüyorum sanki.

Bilgisayarımı açıp yeni bir yazılım dili öğrenmeye başladığımda da böyle hissederim.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri