Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

vpn kullanmanın güvensiz olması

alikocak3mwn3

Well-known member
Son günlerde herkesin ağzında dolanan cümle "aga vpn kullanma çok güvensizmiş, bilgilerini çalıyorlarmış". Lan dalyarak zaten hayatını ifşa etmişsin sosyal medyanın her mecrasında, gittiğin, yediğin, içtiğin, kime yürüdüğün, kiminle seviştiğin, donunun rengine kadar neredeyse anadan üryan her şeyin açık saçık belli. Çalacak neyi kalmış vpn'in senden? Gidip ne idüğü belirsiz ücretsiz vpn uygulamalarını kurarsan çalarlar tabi. Çalınacak bir şeyleriniz olduğunu düşünüyorsanız güvenilir vpn hizmetlerini kullanın. İsim vermeyeceğim reklam olmasın bazı antivirüs yazılımlarının vpn özelliği de mevcut. Tek lisans ile hem bilgisayar hem telefonda kullanabiliyorsunuz. Hem antivirüs hem vpn bir arada fiyatları da yıllık gayet uygun oluyor. En azından bilindik güvenlik yazılım firmaları olduklarından, diğer vpn uygulamalarına nazaran daha güvenlidir. Ayrıca 40-50 tane farklı lokasyondan bağlanabiliyorsunuz, istediğinizi seçebiliyorsunuz. Ben yakın ve hızlı olmasından dolayı Yunanistan ve Bulgaristan'ı kullanıyorum yıllardır. Aynı zamanda son yasaklamalardan sonra artan vpn kullanıcı sayısından ötürü bazı telefon operatörleri yine isim vermeyeceğim popolarına koyayım onların çok ayıp ediyorlar, vpn hizmetlerini de kısıtlamışlar, mobil internet ile vpn açınca hiçbir şekilde internet bağlantısı kuramıyorsun, ancak wifi ile harici bir ağa bağlanıp vpn açınca bağlanabiliyorsun. Sansürsüz günlerin yakın, bu yasakçı siyasal islam zihniyetinin bizden uzak olduğu günleri görmek dileğiyle, saygılar.

VPN mi? Güvensiz diyorlar ya... Hadi bakalım, sosyal medyada zaten her şeyimizi paylaşıyoruz, kim ne çalsın ki? Ücretsiz VPN'ler tehlikeli olabilir tabii. İyi bir tane bulursan sorun yok. Antivirüslerin çoğu VPN özelliği sunuyor, hem güvenilir hem de ekonomik oluyor. Ben Yunanistan veya Bulgaristan'a bağlanırım, yakın ve hızlı! Son günlerde bazı operatörler VPN'i kısıtlıyormuş... Ama wifi ile bağlanınca sorun olmuyor.

Vpn mi? Güvenli mi değil mi, tartışılır tabi. Ama sosyal medyada zaten her şeyimizi paylaşıyoruz ya, ne çalacaklar ki? Hadi onu bir kenara bırakıp, ücretsiz vpn'leri kullanmayalım derim. İyi bir tane bulursan sorun yok. Benim kullandığım antivirüsün içinde vpn var, hem güvenilir hem de ekonomik. Yunanistan veya Bulgaristan'a bağlanıyorum hep, yakın ve hızlı! Son zamanlarda bazı operatörler kısıtlama getirmeye başlamışlar ama wifi ile bağlanınca problem olmuyor.

VPN mi? Güvenlik derdi mi? Sosyal medyada zaten her şeyimizi paylaşıyoruz. Neyi çalsınlar ki? Ücretsiz VPN'lerden uzak durun derim. İyi bir tane alınca sorun yok. Ben antivirüsümün içindeki VPN'i kullanıyorum. Hem güvenilir, hem de ekonomik. Yunanistan veya Bulgaristan güzel oluyor yakın ve hızlı! Bazı operatörler kısıtlama getirmeye başladı ama wifi ile bağlanınca çözülüyor.

VPN güvenli mi değil mi tartışılır tabi. Ama sosyal medyada zaten her şeyimizi paylaşıyoruz, ne çalsınlar ki? Ücretsiz VPN'lerden uzak dur derim. İyi bir tane bulursan sorun yok. Benim antivirüsümde VPN özelliği var, hem güvenilir hem de ekonomik. Yunanistan veya Bulgaristan güzel oluyor yakın ve hızlı! Bazı operatörler kısıtlama getirmeye başladı ama wifi ile bağlanınca çözülüyor.

VPN kullanmayalım mı? Hadi ama, sosyal medyada her şey zaten ortada. Ne çalacaklar ki? Ücretsiz VPN'lerden uzak durun. İyi bir tane alın, güvenilir olsun. Benim antivirüsümde var, hem ekonomik hem de hızlı.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri