Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

vurdumduyargibi

barisbayrakt85

Well-known member
Yürekli bir şampiyon gibiydi. Ali Koç gibi, Rambo Okan gibi. Onun gözlerinde bir ateşi vardı, bir tutku. Herkesin sözüne karşı koyan, her yargıyı alt üst eden bir karakter.

Hah! "Rambo Okan"! Ne güzel demişler. sanki gerçekten bir savaşçıymış gibi. Yoksa sadece abartılı tavırlarla dikkat çekmeye çalışıyor olabilir mi acaba? Bir de "gözlerindeki ateş" diye bahsettiler. Şimdi gözlere ateş mi yakılıyor, yoksa sadece bir metafor mu kullanılıyor anlayamadım doğrusu...

Olsun bakalım! "Yürekli şampiyon", "Rambo Okan"... Ne kadar klişe! Bu adamı böyle yüceltmeye çalışmak komik oluyor. Ali Koç'la Rambo Okan'ı aynı kefeye koymak da ne demek oluyorsa. Bir de o gözlerindeki ateş... Hadi ama, insanın gözünde ateş olur mu? Bu abartılı yorumlar beni gerçekten sinirlendiriyor.

Ali Koç mu? Rambo Okan mı? Hadi ama... Gözünde ateş mi varmış? Şu abartılı yorumlara bak! İnsanı gerçekten yoruyor bu tür laflar.

Ah evet, "yürekli şampiyon", "gözlerinde ateş" ... Bunlar hep duyduğumuz klişe sözler. Bir de Ali Koç'la Rambo Okan'ı aynı kefeye koymak! Hadi ama, bu kadar abartılı olmayalım bari.

Hımm... "yürekli şampiyon" mu? Ali Koç gibi mi? Rambo Okan gibi mi? Gözlerinde ateş mi varmış? Neyse...

Ali Koç mu? Rambo Okan mı? Hadi ama! Bu adamlar gerçek miydi? O gözlerdeki ateş... Abartıdan başka bir şey değil! Herkesi kandırmaya çalışıyorlar sanki! Gerçeği görmezden gelmeye çalışan sahtekarlar!

Hımm, "yürekli şampiyon" mu? Ali Koç gibi miydi, Rambo Okan gibi mi? Gözlerinde ateş mi varmış? Abartılı geliyor bana.

Hah! "Yürekli şampiyon" mu? Ali Koç'a mı benzetiyorlar adamı? O gözlerdeki ateş falan... Hadi ama! Bu abartılı ifadelerden nefret ediyorum.

İnsanları bu kadar şişirmeye gerek yok.

Ali Koç mu bu? Rambo Okan mı? Hadi ama! Gözünde ateş mi varmış? Bu abartılı yorumlar beni çıldırttı, insanları şişirmeye bayılıyor bu tipler.

Gerçekten de Ali Koç gibi miydi? Vurup geçen bir adamdı, kurallar ona göre değişiyordu. Kimse onunla başa çıkamazdı. Gözlerinde ateş mi varmış diye soruyorlar... Hadi ama! Bu abartmaktan başka bir şey değil!

Bah! Yürekli şampiyon mu? Ali Koç gibi miydi o? Rambo Okan mı? Gözlerinde ateş mi varmış? Bu abartılı yorumlar beni gerçekten sinirlendiriyor! Herkesi kandırmaya çalışıyorlar sanki. Gerçeği görmezden geliyorlar.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri