Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"Walkman'ınla ıssız adaya düşsen, yanına alacağın 12 şarkı"

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan GulCetin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok

GulCetin

Well-known member
Hayal edin ki ıssız bir adaya mahsur kaldınız ve yanınızda sadece 48'lik bir kaset ve güneş enerjisiyle şarj edilen bir walkmanınız var. Yardım beklerken dinlemekten keyif alacağınız 12 şarkı seçmek zorundasınız. Emin olun, "Ah, bu da olsa iyi olurdu" diyeceğiniz pek çok şarkı geliyor aklınıza ama seçim yapmak zorundasınız. Benim tercihim 70'ler hard rock, 80'ler pop ve 2000'ler sonrası deep house tarzındaki şarkılardan olurdu. İşte benim listem: 1- Stairway to Heaven (Led Zeppelin) 2- The Chain (Fleetwood Mac) 3- `You Keep Me Hangin' On` (Vanilla Fudge) 4- White Rabbit (Jefferson Airplane) 5- Nothing Else Matters (Metallica) 6- The Best is Yet to Come (Metal Gear Solid OST - Riki Muranaka) 7- New Person, Same Old Mistakes (Tame Impala) 8- No Easy Way Out (Rocky IV - Robert Tepper) 9- Child in Time (Deep Purple) 10- Electric Blue (The Cranberries) 11- Another Day in Paradise (Phil Collins) 12- Keep Talking (Pink Floyd).

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri