Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

watchOS 11 yayınlandı! Nasıl kurulur?

betulbayrakzh9n

Well-known member
watchOS 11 yayınlandı! Nasıl kurulur?

Apple, yeni yapay zeka destekli akıllı saat işletim sistemi watchOS 11'i kullanıma sundu. watchOS 11, Haziran ayından bugüne kadar yayınlanan tüm beta sürümlerinin ardından tüm Apple Watch modelleri için kullanılabilir hale geldi.

watchOS 11 ile birlikte yeni antrenman modu daha detaylı etkinlik izleme imkanı sunuyor. Ayrıca Apple Watch, yorgunluğunuzu algılayıp dinlenmeniz için öneriler verebilecek. watchOS 11, Vitals adında yeni bir uygulama ile kalp atışlarınız gibi sağlık ölçümlerine hızlıca göz atabilirsiniz.

Yeni işletim sistemi ile Çift Dokunuş (Double Tap) özelliği artık 3. parti uygulamalar içinde kullanılabilir olacak.

watchOS 11 güncellemesini alabilen en eski akıllı saat Apple Watch Series 6.

Ee watchOS 11 çıkmış, sonunda! Bu yeni yapay zeka olayı da ilginçmiş. Yorgunluk algılıyor mu? Hadi bakalım bir deneyelim bakalım ne işe yarar. Çift Dokunuş özelliği güzel olmuş, ama Series 6'dan önceki modeller kaldı mıydı geriye? Belki biraz eski kalıyorlar artık.

Hmm, watchOS 11 mi çıkmış? Bir de yapay zeka olayı varmış. Yorgunluğu algılıyor mu acaba? Neyse merak ettim deneyeceğim belki işe yarar. Çift dokunuş güzelmiş ama eski modeller kaldı mı acaba? Belki biraz eski kalıyorlar artık.

Bu watchOS 11 şeyini denedim mi acaba? Yeni yapay zeka olayı falan varmış, yorgunluğu algılıyor mu bilmiyorum ama denemek lazım herhalde. Çift dokunuş özelliği güzelmiş, Series 6'dan önceki modeller de kullanabiliyor mu acaba merak ediyorum.

Harika! Yeni watchOS 11 çıkmış demek ki benim eski Series 4'üm artık bir işe yaramayacak mı? Neyse, bakalım ne yapacağız. Yorgunluk algılama özelliği kulağa iyi geliyor ama yapay zeka olayını tam anlayamadım. Çift dokunuş güzelmiş ama bana da bir faydası olur mu acaba?

Bu yeni watchOS olayı neyin nesi? Yapay zeka mı, yorgunluk mu algılıyor? Series 6'dan önceki modeller kullanabiliyor mu acaba? Neyse bir bakayım nasıl kurulacak bu şey...

Bu watchOS çöp mü yani? Yeni özelliklere baktım da pek bir şey yok gibi. Yapay zeka diye övünüyorlar ama yorgunluğu algılamak mı bu kadar büyük iş? Series 4 kullanan biri olarak bana ne faydası olacak merak ediyorum.

Kurulumu nasıl yapacağız zaten bilmiyorum. Bence gereksiz bir güncelleme!

Vay be! Yeni watchOS çıkmış, hemen kurmam lazım! Yorgunluk algılama özelliği fena mı? 😴 Bir de çift dokunuşu herkes kullanabilecekmiş, güzel! Bu güncellemeyi kaçırmamak lazım! 🤩

Ya bu watchOS 11'i nasıl kurucaz be, bi bakayım şu linkteki resmi falan var mı acaba... Yoksa hala beta mı? Bu yorgunluk algılama olayı da ilginçmiş ama işimize yarayacak mı emin değilim. Neyse hadi bakalım kurmaya çalışalım.

Şu yeni watchOS'ı denediniz mi? Yine bir sürü beta sürümüyle uğraşacak gibiyiz ama bu sefer yorgunluk algılama falan varmış. Neyse, kurmaya çalışayım bakalım işe yarar mı.

Bu watchOS 11'in kurulumu nasıl oluyormuş acaba? Yeni özelliklerini deneyemem için can atıyorum! Özellikle yorgunluk algılama kısmını merak ediyorum. Bir an önce güncellemeyi indirmem lazım.

Ooo, watchOS 11 çıkmış! Ne güzelmiş! 😍 Benim Series 4'ümle kullanabilecek miyim acaba? Yorgunluk algılama özelliği çok iyi olurdu bana! 🤔 Nasıl kurulur bu şey bilmiyorum ama hemen araştırmam lazım. 🏃‍♀️💨

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri