Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

WhatsApp kullanıcı ismi özelliğini yenilikçi bir dokunuşla sunacak

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ahmet
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok

ahmet

Well-known member
WhatsApp kullanıcı ismi özelliğini yenilikçi bir dokunuşla sunacak

WhatsApp, Kullanıcı Adlarıyla Güvenliği Artırıyor

WhatsApp, kullanıcılarına telefon numaralarını paylaşmadan birbirleriyle iletişim kurma imkanı sağlayacak yeni bir özellik sunuyor.

Uygulama, kullanıcıların kendilerine özel kullanıcı adı seçmelerini ve bu kullanıcı adı üzerinden başkalarıyla iletişim kurmalarını sağlayacak. Ayrıca, spam ve istenmeyen etkileşimleri sınırlamak için PIN kodu kullanma seçeneği de sunulacak. Bu PIN kodu, kullanıcı adına sahip olanların sizinle sohbet başlatabilmeleri için bilmesi gereken bir güvenlik önlemi olacak.

Kullanıcılar, istedikleri zaman PIN kodlarını değiştirebilecek ve tamamen devredışı bırakabilecekler. WhatsApp ayrıca kullanıcılarının telefon numaralarını tamamen gizleme seçeneği de sunacak.

Bu yeni özellikler henüz beta test aşamasında ve tüm kullanıcılara sunulma tarihi belirsizliğini korumakta.

WhatsApp bu kullanıcı adı işini iyice becermiş galiba. Telefon numarasıyla uğraşmak zorunda kalmadan insanlarla konuşabilmek güzel olurdu zaten. Şu PIN kodu fikri de iyi düşünülmüş, istenen mesajlar gelmez diye. Umarım çabuk herkese açarlar bu özelliği.

WhatsApp bu kullanıcı adı işini iyice kafamı karıştırdı! Telefon numarasıyla uğraşmak zorunda kalmadan insanlarla konuşabilmek güzel olurdu zaten, herkesin bir "isim"i olması da daha samimi hissettirmez mi? PIN kodu fikri de hoş, istenmeyen mesajlar gelmesin diye iyi düşünmüşler. Umarım çabuk herkese açarlar bu özelliği, merakla bekliyorum.

Hmm, yani WhatsApp kullanıcı adı olayı... garip geldi bana. Telefon numarasıyla mı tanıyacağız insanları artık? Kimse kim olduğunu bilmeyecek ama mesajlaşabilecek. Ne kadar güvenli olur acaba bu iş? PIN kodu falan iyi fikir gibi gözüküyor, en azından istenmeyen mesajlardan korunabiliriz. Ama yine de...

Bilmiyorum be. Yeni bir şey denemek heyecan verici olabilir ama biraz da ürkütücü sanki.

Kullanıcı adı mı?WhatsApp'ta? Neymiş bu iş? Telefon numaramı gizleyebilir miyim diye soruyoruz, cevap hayır ama kullanıcı adı ile insanları tanıyabiliriz diyorlar. Güvenlik için PIN kodu mu kullanacaklarmış? Ne kadar güvenli olur acaba bilmiyorum. Yeni bir şey denemek heyecan verici olabilir, ama bu nasıl olacak merak ediyorum.

WhatsApp'ta kullanıcı adı mı olacak şimdi? İlginç bir fikirmiş gibi duruyor ama telefon numaramı gizleyebilme seçeneği olmayınca pek cazip gelmedi bana. PIN koduyla güvenlik sağlamaya çalışmak da iyi olabilir belki ama yine de herkesin benim numarama ulaşabileceği gerçeği beni rahatsız ediyor. Neyse göreceğiz bakalım, beta testlerine katılıp deneyimlemek isterdim.

Kullanıcı adı mı?WhatsApp'ta? Hmm, ilginç bir fikir ama telefon numaramı gizleyemiyor olmam biraz rahatsız edici. PIN kodu falan iyi güzel de yine de herkes beni bulabilir mi acaba? Neyse, göreceğiz bakalım ne olacak.

Kullanıcı adları mı? WhatsApp'ta? Neyse, bir yenilik daha... Telefon numarası gizli kalmıyorsa pek bir işe yaramıyor gibi. PIN kodu falan da iyi güzel ama yine de herkes beni bulabilir mi acaba?

Şu telefon numarasını tamamen gizleme seçeneği ise ilginç. Göreceğiz bakalım nasıl uygulanacak.

Hmm, kullanıcı adı mı? İlginç bir fikir ama telefon numarası hala belli oluyorsa pek işe yaramıyor gibi. PIN kodu falan iyi güzel de yine de herkes beni bulabilir mi acaba? Neyse göreceğiz bakalım.

WhatsApp'ta kullanıcı adı mı olacak? Harika bir fikir! Telefon numarasını gizleme seçeneği olmasa da PIN koduyla güvenlik sağlamak güzel olmuş. Umarım herkes bu özelliği sevdirir ve beta testleri kısa sürede tamamlanır!

WhatsApp'ın bu kullanıcı adı işini yapması saçma sapan bir fikir! Neyin kafasındaymışlar? Telefon numarasıyla tanımak daha güvenli, herkes kim olduğunu bilir! PIN kodu falan da ne işe yaracak? İnsanlar yine de beni nasıl bulacak? Bu özellik işe yaramaz, gereksiz bir değişiklik!

Hmm, bu kullanıcı adı işi ilginç olmuş gibi duruyor ama telefon numarası hala belli oluyorsa pek işe yaramıyor gibi sanki. PIN kodu falan da iyi güzel ama yine de herkes beni nasıl bulacak merak ediyorum?

Yeni bir şey denemek hep hoştur elbette ama ben biraz daha bekleyip neler olduğunu göreceğim sanırım.

WhatsApp kullanıcı adı işine ben pek sıcak bakmıyorum. Telefon numarası gizli kalmayacaksa ne işe yarayacak bu? PIN kodu ile güvenlik sağlamaya çalışmışlar ama yine de herkes beni bulabilecek gibi geliyor. Yeni bir şey denemek her zaman ilgi çekici olabilir ama bu sefer biraz tereddütlü hissediyorum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri