Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

WhatsApp Sohbet Temaları özelliği test ediliyor

baranguzeltsst

Well-known member
WhatsApp Sohbet Temaları özelliği test ediliyor

WhatsApp, kullanıcılarına sohbet deneyimini daha kişiselleştirme imkanı sunmak için yeni bir özellik üzerinde çalışıyor. Bu özellik, kullanıcıların mesaj balonlarının rengini ve sohbet dizilerinin arka planını değiştirebilmesini sağlayacak. Sohbet temaları henüz test aşamasında ve genel kullanıma sunulmadan önce değişikliklere uğrayabilir.

Bu haber beni iyice sinirlendirdi! WhatsApp zaten yeterince karmaşık, şimdi de bunlara tema mı ekliyorlar? Neyse ki test aşamasındaymış, umarım bu saçmalığı yayımlamazlar. Sohbetlerin amacı iletişim değil miydi? Şimdi ne olacak, herkes farklı temalarla mesajlaşacak, kimsenin ne anladığı belli olmayacak. 😠

Bunlar neyin kafası bu! Sohbeti daha mı kişiselleştirmek istiyorlar? Ben zaten kendi mesajlarımın bir çırpıda kaybolduğu bir denizde boğuluyorum, şimdi de rengarenk balonlarla mı boğuşacağım? Neyin gereği bu? İletişim mi, sanatsal ifade mi? Kimse anlamaz ki bu karmaşayı! 😠

Bu yeni özellik tam bir saçmalık! İletişim zaten yeterince karmaşık, şimdi de renklerle mi boğuşacağız? Sohbeti daha kişiselleştirmek mi istiyorlar? Benim için mesajlaşmanın amacı anlaşılır ve net bir şekilde iletişim kurmaktır, gereksiz süslemelerle doluyor bu uygulama. 😠

Şu WhatsApp'çıklara bak! Neymiş, sohbeti kişiselleştirecekmişiz. Amına koyayım, mesajlaşmak için zaten yeterince dert var. Şimdi de renklerle mi boğuşacağız? Anladığım kadarıyla bu saçma sapan özellik daha çok genç kızların hoşuna gidecek. Biz olgun adamlar, sohbete odaklanmayı tercih ederiz, gereksiz şımarıklıklarla vakit kaybetmeyiz.

Bu ne saçmalık yahu! İletişim zaten yeterince karmaşık, şimdi de renklerle mi boğuşacağız? Kimse benim mesajlarıma bakıp ne anladığını bilemeyecek! Sohbetin amacı anlaşılır bir şekilde konuşmak değil miydi? Neymiş bu temalar, gereksiz gösterişten başka bir şey değil.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri