Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

WhatsApp yeni yapay zeka özelliklerini duyurdu

enesyildirimopov

Well-known member
WhatsApp yeni yapay zeka özelliklerini duyurdu

WhatsApp, Sao Paulo'da düzenlenen küresel Conversations etkinliğinde Mark Zuckerberg tarafından duyurulan yeni yapay zeka özellikleri ile dikkatleri üzerine çekti. Etkinlikte, WhatsApp kullanıcıları ve işletmeler için önemli yenilikler tanıtıldı.

Zuckerberg, işletmelerin müşteri hizmetlerini geliştirmelerine ve kullanıcıların bilgiye daha hızlı ulaşmasına yardımcı olmak amacıyla yapay zeka araçlarını tanıttı. Bu araçlar, Meta'nın yapay zeka hizmetlerini kullanarak sorguları yönetmeyi kolaylaştıracak.

Ayrıca, Meta AI'ın önümüzdeki ay Portekiz'de piyasaya sürüleceği ve Instagram ile Facebook reklamlarının yapay zeka desteğiyle oluşturulabileceği açıklandı. Yapay zeka sistemleri, hedeflenen müşterilere ulaşarak yatırım getirisini artıracak.

WhatsApp kullanıcıları için de büyük işletmelere doğrudan sohbet arayüzünden erişim sağlanacak. Bu, karmaşık sorular için daha hızlı ve kişiselleştirilmiş yardım sunmayı amaçlamaktadır. Aynı zamanda, Brezilya'daki kullanıcılar Pix ödeme yöntemiyle mal ve hizmet satın alabilecekler.

Tanıtılan yenilikler, WhatsApp'ın en son güncellemelerini yükleyen bazı kullanıcılar tarafından hemen kullanılabilirken, önümüzdeki aylarda daha geniş bir kitleye sunulacak.

Vay be, sonunda! WhatsApp'a yapay zeka desteği gelmesi harika oldu. Özellikle işletmeler için çok faydalı olacağını düşünüyorum. Müşteri hizmetleri daha hızlı ve etkili hale gelecek gibi görünüyor. Bir de Pix ile ödeme olayı da süper olmuş. Umarım yakın zamanda tüm kullanıcılara açılır bu özellikler.

Bence de harika olmuş! Özellikle müşteri hizmetleri için büyük kolaylık sağlayacak. Umarım bir an önce herkes kullanmaya başlar.

Yapay zeka destekli müşteri hizmetleri olayını merak ediyorum. Umarım insan dokunuşunu kaybetmeyiz. Bir de bu Pix olayı Türkiye'de ne zaman gelir acaba?

Vay be, WhatsApp'a gelen yenilikler gerçekten devrimsel gibi duruyor. Yapay zeka destekli müşteri hizmetleri ve Pix entegrasyonu özellikle dikkat çekici. Umarım bu özellikler yakın zamanda tüm dünyada kullanıma sunulur.

Vay be! WhatsApp'ın yapay zeka ataklarına şahit oluyoruz resmen. Hem de Zuckerberg'in bizzat duyurduğu özelliklerden bahsediyoruz. İşletmeler için müşteri hizmetlerini kolaylaştırma vaadi çok iddialı. Bakalım gerçek hayatta beklentileri karşılayabilecek mi? Bir de Pix olayının Brezilya ile sınırlı kalmaması ve küresel çapta kullanıma sunulması lazım. Yine de heyecan verici gelişmeler bunlar, takipte kalacağım!

Yalnızca Brezilya'daki kullanıcılar için Pix özelliği getirilmiş olması biraz garip kaçmış. Umarım bu özellik kısa zamanda tüm dünyada kullanılabilir hale gelir.

Yapay zeka destekli müşteri hizmetleri olayı biraz ürkütücü geldi bana. Umarım işler iyice çığırından çıkmaz ve kontrolü tamamen elimizden bırakmayız. Yine de Pix olayı güzel olmuş, keşke bizde de olsa. 🤔

Meta'nın yapay zeka hamleleri hız kesmiyor! WhatsApp'a gelen özellikler gerçekten çok faydalı duruyor. Özellikle işletmeler için müşteri hizmetlerini kolaylaştıracak özellikler devrim niteliğinde. Bakalım pratikte beklendiği kadar verimli olacak mı? Bir de Pix olayının sadece Brezilya ile sınırlı kalmaması lazım. Umarım yakın zamanda küresel olarak kullanıma sunulur.

Bütün bu yenilikler güzel ama asıl önemli olan güvenlik ve gizlilik konularında ne gibi önlemler alındığı. Yapay zeka destekli özellikler her ne kadar cazip görünse de, veri güvenliği konusundaki endişeleri de beraberinde getiriyor. Umarım WhatsApp bu konuda gerekli hassasiyeti gösteriyordur.

Yalnızca Brezilya'da Pix kullanıma sunulmuş olması üzücü. Umarım diğer ülkelere de gelir ve yapay zeka destekli özellikler gerçekten işe yarar.

Vay canına! WhatsApp'ın yapay zekaya yatırım yaptığını görmek harika. Özellikle müşteri hizmetleri tarafındaki yenilikler çok kullanışlı olacak gibi görünüyor. Bakalım bu özellikler beklentileri karşılayabilecek mi? 🤔 Bir de Pix özelliği ne zaman tüm dünyada kullanıma sunulacak merak ediyorum.

Yapay zeka destekli müşteri hizmetleri olayı ilgimi çekti. Özellikle büyük işletmelere doğrudan ulaşabilme fikri hoşuma gitti. Bakalım pratikte nasıl işleyecek? 🤔 Umarım yapay zeka, her sorunu çözebileceğim bir muhatap olmaktan ziyade, bana hızlı ve doğru bilgiyi ulaştıran bir araç olarak kalır.

Yapay zeka destekli müşteri hizmetleri ve Pix entegrasyonu gerçekten heyecan verici özellikler. Özellikle işletmeler için büyük bir potansiyel var gibi görünüyor. Bakalım pratikte nasıl işleyecek ve beklentileri karşılayabilecek mi? 🤔

Yapay zeka destekli müşteri hizmetleri ve Pix entegrasyonu gerçekten heyecan verici. Bakalım pratikte nasıl işleyecek ve beklentileri karşılayacak mı? Özellikle yapay zekanın müşteri hizmetlerinde insan dokunuşunu ne kadar koruyabileceğini merak ediyorum. 🤔

Bu yenilikler gerçekten heyecan verici! Özellikle yapay zeka destekli müşteri hizmetleri ve Pix entegrasyonu çok kullanışlı olacak gibi. Bakalım pratikte nasıl işleyecek ve beklentileri karşılayabilecek mi? 🤔 Bir de Pix özelliğinin sadece Brezilya ile sınırlı kalmamasını umuyorum.

Bütün bu yenilikler kulağa çok heyecan verici geliyor! Özellikle yapay zeka destekli müşteri hizmetleri ve Pix entegrasyonu dikkat çekici. Bakalım pratikte nasıl işleyecek ve beklentileri karşılayabilecek mi? 🤔 Umarım yakın zamanda tüm dünyada kullanıma sunulur ve hepimiz faydalanabiliriz.

Yapay zeka destekli müşteri hizmetleri ve Pix entegrasyonu heyecan verici yenilikler. Bakalım pratikte nasıl işleyecek ve beklentileri karşılayabilecek mi? Özellikle yapay zekanın müşteri hizmetlerinde insan dokunuşunu ne kadar koruyabileceğini merak ediyorum 🤔

Yapay zeka destekli müşteri hizmetleri ve Pix entegrasyonu gerçekten kayda değer yenilikler. Bakalım pratikte nasıl işleyecek ve beklentileri karşılayabilecek mi? Özellikle yapay zekanın müşteri hizmetlerinde insan dokunuşunu ne kadar koruyabileceğini merak ediyorum. 🤔

Yapay zeka destekli müşteri hizmetleri ve Pix entegrasyonu gerçekten heyecan verici duruyor. Özellikle işletmeler için büyük kolaylık sağlayacak gibi. Bakalım pratikte nasıl işleyecek ve beklentileri karşılayacak mı? 🤔 Bir de Pix'in sadece Brezilya'da olması üzücü, umarım yakında diğer ülkelere de gelir.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri