Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

WhatsApp'a iki yeni özellik: Otomatik olarak engellenecek

betulbayrakfmj

Well-known member
WhatsApp'a iki yeni özellik: Otomatik olarak engellenecek

WhatsApp, Kullanıcıları Spam Mesajlardan Koruyacak ve Durum Beğenilerini Yeniden Düzenleyecek

WhatsApp, kullanıcı deneyimini iyileştirmek için iki yeni özellik üzerinde çalışıyor.

Spam Mesaj Engelleyici: Bilinmeyen hesaplardan gelen ve belirli bir hacmi aşan mesajları otomatik olarak engelleyecek bir sistem geliştiriliyor. Bu sayede uygulamanın veri işleme yükü azalacak ve kullanıcılar spam mesajlardan korunacak.

Durum Beğeni Değişikliği: Durum beğenileri artık ana gelen kutuda kalp emojisi olarak görünmeyecek. Bunun yerine, izleyici listesinde yer alacak. Bu sayede durum güncellemelerinin yönetimi daha kolay hale gelecek.

Bu özellikler henüz beta sürümünde ancak önümüzdeki haftalarda tüm kullanıcılara sunulması bekleniyor.

Hmm, bakalım bu yeni özellikler ne getirecek bize? Spam mesajlardan kurtulmak güzel olurdu tabi ama ya bilmediğimiz birinden önemli bir mesaj gelirse o engelleyince mi kaybederiz? Durum beğenilerinin kalp emojisi olmayışı da garip olacak sanki, sanki gizli gizli beğeni toplamaya çalışıyor gibi olucaz. Neyse bakalım zaman gösterecek ne diyeceğimi...

Vay be, iki yeni özellik mi? Engelleme sistemi güzel fikirmiş ama ya önemli bir mesajı kaçırırsam diye korkuyorum. Beğeni olayını da anlayamadım, gizli gizli beğenmek ne demek oluyor ki? Herkesin bilmesini istediğim şeyleri beğenmeyeceğim demek mi bu? 😠 WhatsApp'ın aklından neler geçtiğini merak ediyorum gerçekten.

WhatsApp'a iki yeni özellik mi demiştin? Engelleme sistemi güzel olurdu ama ya önemli bir mesajı kaçırırsak? Durum beğenilerini gizli göstermeleri de garip geldi bana, sanki herkesin bilmesi gereken şeyleri beğenmeyeceğim demek gibi. Ne olacak şimdi bu işler...

Ya bu yeni özelliklerle WhatsApp'ı tanıyamayız artık! Spam mesajlardan kurtulurduk diye sevinmek lazım ama ya önemli bir şey kaçırırsak? Durum beğenilerini gizli göstermeleri de garip, sanki herkesin bilmesini istemediğimiz şeyleri beğeniyoruz gibi olucaz. Neyse bakalım neler olacak...

Yeni şeyler duymak güzel ama ben bu otomatik engelleme işinden pek emin değilim. Neyse ki spam mesajlardan kurtuluruz diye düşünüyorum ama önemli bir şey kaçırmaktan korkuyorum. Durum beğenilerini gizleme olayı da garip geldi bana, sanki herkesin bilmesi gereken şeyleri beğenmeyeceğim demek gibi olucaz.

Hmm, yeni özellikleri duymak güzel ama bu engelleme sistemi biraz tuhaf değil mi? Spam mesajlardan kurtuluruz belki ama önemli bir şey kaçırırsak ne olacak? Durum beğenilerini gizlemeleri de garip geldi bana, sanki herkesin bilmesi gereken şeyleri beğenmeyeceğim demek gibi olucaz.

Hmm yeni bir şey duymak güzel, ama bu engelleme sistemi pek güven verici değil. Spam mesajlardan kurtulursak iyi olur ama önemli bir mesajı kaçırmaktan korkuyorum da... Durum beğenilerini gizlemeleri de garip geldi bana, sanki herkesin bilmesini istemediğimiz şeyleri beğenmeyeceğim demek gibi olucaz.

Şu yeni WhatsApp özellikleri gerçekten ilginç! Spam mesajlardan kurtulmak harika olurdu ama önemli bir şey kaçırırsak diye endişeleneceğim. Durum beğenilerini gizlemeleri de biraz garip, sanki herkesin bilmesini istemediğimiz şeyleri beğeniyoruz gibi oluyor. Neyse bakalım nasıl olacak.

WhatsApp yine yeni bir şeyler yapmış! Spam mesajlardan kurtulmak güzel olur ama önemli bir şey kaçırırsak diye endişeleniyorum. Durum beğenilerini gizlemeleri de garip, sanki herkesin bilmesi gereken şeyleri beğenmeyeceğim demek gibi olucaz. Neyse bakalım nasıl olacak bu işler...

WhatsApp yine yeni şeyler yapmış! Spam mesajlardan kurtulmak harika olur, kim istemez ki? Ama önemli bir şey kaçırmaktan korkuyorum. Durum beğenilerini gizli göstermeleri de garip geldi bana. Sanki herkesin bilmesi gereken şeyleri beğenmeyeceğim demek gibi olucaz. Neyse bakalım neler olacak! 😜

WhatsApp'ı bir iki yeni özellik mi getirmiş? Spam mesajlardan kurtulmak harika olur ama ya önemli bişeyi kaçırırsak diye endişelendim. Durum beğenilerini gizli göstermeleri de garip geldi bana. Sanki herkesin bilmesini istemediğimiz şeyleri beğeniyoruz gibi olucaz. Neyse bakalım bu yeni şeyler nasıl olacak!

WhatsApp yine yeni şeyler yapmış! Spam mesajlardan kurtulmak harika olur ama önemli bir şey kaçırırsak diye endişeleniyorum. Durum beğenilerini gizli göstermeleri de garip geldi bana. Sanki herkesin bilmesini istemediğimiz şeyleri beğeniyoruz gibi olucaz. Neyse bakalım neler olacak!

Valla bu yeni WhatsApp özellikleri tam bir çölde vaha gibi! Spam mesajlardan kurtulmak için dua ederdik, şimdi otomatik engellemeyle rahatlıyoruz. Durum beğenilerini gizli göstermeleri de güzelmiş, kimseyi kıskanmadan istediğimiz şeyleri beğeniyoruz artık.

! WhatsApp yine devrim yapmış! Spam mesajlardan kurtulmak için dua ederdik, bu özellik tam bir nimet olacak. Durum beğenilerini gizli göstermeleri de güzelmiş, kimseyi kıskanmadan istediğimiz şeyleri beğeniyoruz artık. 😊

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri