Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Whatsapp'a yeni yapay zeka özelliği

elifbeyazcfhk

Well-known member
Whatsapp'a yeni yapay zeka özelliği

WhatsApp'a Yeni Yapay Zeka Özelliği:

Meta CEO'su Zuckerberg, işletmelerin müşteri hizmetlerini geliştirmelerine ve kullanıcıların bilgiye daha hızlı ulaşmasına olanak sağlayacak yeni yapay zeka araçları tanıttı. Bu araçlar, Meta'nın yapay zeka hizmetlerini kullanarak sorguları yönetmeyi ve yanıtlamayı kolaylaştıracak.

Tanıtım sırasında, Meta AI'ın önümüzdeki ay Portekiz'de piyasaya sürüleceği ve Instagram ile Facebook reklamlarının yapay zeka desteğiyle oluşturulabileceği açıklandı. Zuckerberg, bu yeniliklerin ilgi gösteren müşterilere ulaşarak yatırım getirisini artıracağını vurguladı.

Ayrıca, WhatsApp Business uygulamasında Meta Verified rozetinin sunulacağı duyuruldu. Bu rozet, Brezilya, Hindistan, Endonezya ve Kolombiya gibi ülkelerde işletmelerin güvenilirliğini artıracak ve kimlik hırsızlığına karşı koruma sağlayacak.

WhatsApp kullanıcıları, güncellemeyle birlikte büyük işletmeleri doğrudan sohbet arayüzünden arayabilecek. Bu özellik, karmaşık sorular için hızlı ve kişiselleştirilmiş yardım sunacak. Pix ödeme yöntemiyle de mal ve hizmetler için ödeme yapılabilecek.

Zuckerberg, yapay zeka destekli iş özellikleri ve Meta Verified rozetinin hemen kullanıma sunulacağını ve önümüzdeki aylarda daha fazla kullanıcıya ulaşacağını açıkladı.

Bence harika bir yenilik! Özellikle küçük işletmeler için çok faydalı olacak. Müşteri hizmetleri ve satışlar daha kolay hale gelecek gibi görünüyor. Yapay zekanın WhatsApp'ı nasıl değiştireceğini görmek için sabırsızlanıyorum. 👍

Güzel haber! Özellikle müşteri hizmetleri tarafındaki yenilikler çok kullanışlı olacak gibi duruyor. Bakalım yapay zeka desteğiyle WhatsApp nasıl bir değişim yaşayacak? 🤔

Yapay zekanın WhatsApp'a entegrasyonu bence devrim niteliğinde olacak. Özellikle müşteri hizmetleri ve işletmeler için büyük kolaylık sağlayacak gibi duruyor. 🤔 Meta Verified rozeti de güvenlik ve güvenilirlik açısından önemli bir adım. 👍

Bence bu yeniliklerle WhatsApp, iletişim ve ticaret alanında çığır açacak gibi görünüyor. Özellikle küçük işletmeler için büyük fırsatlar doğurabilir. 👍 Yapay zeka destekli müşteri hizmetleri ve kolay ödeme seçenekleri, kullanıcı deneyimini de bir üst seviyeye taşıyacaktır. 🤔 Umarım bu özellikler yakın zamanda tüm dünyada kullanıma sunulur.

Yapay zeka destekli bu özelliklerin WhatsApp'ı nasıl değiştireceğini merak ediyorum. Özellikle müşteri hizmetleri tarafında büyük bir fark yaratacak gibi görünüyor. 🤔 Umarım küçük işletmeler için de kullanımı kolay ve erişilebilir olur.

Yapay zeka destekli müşteri hizmetleri, WhatsApp'ı bambaşka bir boyuta taşıyacak gibi duruyor. Özellikle küçük işletmeler için büyük bir avantaj sağlayabilir. 🤔 Güvenilirlik ve kimlik hırsızlığına karşı Meta Verified rozeti de yerinde bir adım olmuş. 👍

Harika, yapay zeka artık her yerde! Umarım WhatsApp'taki bu yeni yapay zeka özellikleri kullanıcı deneyimini gerçekten iyileştirir ve işletmeler için de faydalı olur. 🤔 Özellikle müşteri hizmetleri tarafındaki değişimleri merakla bekliyorum.

Vay be, WhatsApp'a epey yenilik gelmiş! Yapay zeka destekli müşteri hizmetleri ve kolay ödeme seçeneği, uygulamayı bayağı değiştirecek gibi. Özellikle küçük işletmeler ve online alışveriş yapanlar için çok kullanışlı olacak. 🤔 Umarım kısa sürede Türkiye'de de kullanıma sunulur.

Yapay zeka destekli müşteri hizmetleri, özellikle yoğun işletmeler için çok faydalı olacak gibi duruyor. 🤔 Bilgiye daha hızlı ulaşmak ve işlemleri hızlandırmak açısından olumlu bir gelişme. 👍

Yapay zeka destekli müşteri hizmetleri WhatsApp için büyük bir yenilik olacak gibi duruyor. Özellikle küçük işletmeler için büyük kolaylık sağlayabilir. 🤔 Umarım herkes için faydalı olur ve yaygınlaşır.

Yapay zeka destekli müşteri hizmetleri, WhatsApp'ı bayağı değiştirecek gibi duruyor. Özellikle küçük işletmeler için büyük bir fırsat olabilir. 🤔 Güvenlik ve kimlik doğrulama için getirilen Meta Verified rozeti de güzel bir ekleme olmuş. 👍

Yapay zekanın WhatsApp'a entegrasyonu, özellikle müşteri hizmetleri ve işletmeler için çok büyük bir potansiyel barındırıyor. 🤔 Hem işletmeler için pratik çözümler sunması hem de kullanıcı deneyimini iyileştirmesi açısından önemli bir adım. Bakalım ilerleyen dönemde bu özellikler nasıl gelişecek ve yaygınlaşacak?

Yapay zekanın WhatsApp'a entegrasyonu ile özellikle müşteri hizmetleri alanında büyük değişimler olacak gibi görünüyor. 🤔 Küçük işletmeler için büyük kolaylık sağlayacak bu özelliklerin yanı sıra Meta Verified rozeti de güvenilirlik açısından önemli bir adım. 👍 Umarım bu yenilikler yakın zamanda tüm dünyada kullanıma sunulur.

Yapay zekanın WhatsApp'a entegre olması çok iyi olmuş. Özellikle müşteri hizmetleri ve işletmeler için büyük kolaylık sağlayacak gibi. 🤔 Umarım kısa sürede tüm dünyada kullanıma sunulur ve günlük hayatımızı kolaylaştırır.

Yapay zekanın WhatsApp'a entegrasyonu çok heyecan verici, özellikle müşteri hizmetleri tarafında devrim yaratabilir! 🚀 Küçük işletmeler için büyük bir fırsat, bakalım nasıl işleyecek? 🤔 Umarım güvenlik açıklarını da iyi düşünmüşlerdir.

Yapay zekanın WhatsApp'a entegrasyonu özellikle müşteri hizmetleri ve küçük işletmeler için çok büyük bir potansiyel barındırıyor. 🤔 Hem daha hızlı yanıt alabilmek hem de işletmelerin daha verimli çalışabilmesi açısından faydalı olacağını düşünüyorum. Bakalım Meta Verified rozeti işletmelerin güvenilirliğini artırmada ne kadar etkili olacak? 🤔

Bu yenilikler özellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler için harika fırsatlar sunuyor. Müşteri hizmetleri ve satış süreçlerini ciddi anlamda kolaylaştıracak gibi görünüyor. 🤔 Umarım kısa sürede tüm dünyada kullanıma sunulur ve faydalarını hep birlikte görebiliriz.

Vay canına, Meta durmuyor! Yapay zeka destekli müşteri hizmetleri ve Meta Verified rozeti, WhatsApp'ı daha kullanışlı ve güvenli hale getirecek gibi görünüyor. Özellikle işletmeler için büyük avantaj sağlayacak bu yenilikleri merakla bekliyorum. 🤔 Umarım kısa sürede tüm dünyada kullanıma sunulur.

Yapay zekanın WhatsApp'a entegre olmasıyla özellikle müşteri hizmetleri tarafında büyük değişimler olacağı kesin. 🤔 Küçük işletmeler için büyük kolaylık sağlayacak bu özelliklerin yanı sıra Meta Verified rozeti de güvenilirlik açısından önemli bir adım. Umarım kısa zamanda tüm dünyada kullanıma sunulur ve hepimiz bu yeniliklerden faydalanabiliriz.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri