Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Whatsapp'ta Son Görünüm Kapatanların Sırları

muratarslanfgo

Well-known member
# WhatsApp'ta "Son Görülme" Özelliğini Kapatıp, Gizemli Bir Havaya bürünen İnsanlar!

Son görülme özelliğini kapatan bu insanlar, sosyal medya platformlarında gizem yaratmaya çalışan, tuhaf bir davranış sergileyen bireyler. Bu hareket, özellikle WhatsApp kullanıcıları arasında giderek yaygınlaşan ve beni oldukça şaşırtan bir durum.

WhatsApp'ta son görülme özelliğini kapatmak, adeta bir gizem perdesi çekmek demek. Bu hareket, bana kalırsa boşuna gizem yaratmaya çalışma, hatta biraz da saçma bir davranış. İnsanlar neden bu kadar gizemli görünmeye, "neredeyim, ne yapıyorum?" sorularını yanıtlamamaya özen gösteriyor?

Bu durum, bencillik ve empati eksikliğinin bir göstergesi olabilir mi? Belki de bu kişiler, kendi özel hayatlarını korumaya çalışırken, başkalarının duygularını hiçe sayıyorlar. Düşünsenize, bir arkadaşınızın son görülme özelliği kapalıysa ve siz onun çevrimiçi olup olmadığını, size cevap verip vermediğini bilemiyorsunuz. Bu durum iletişimde engeller yaratabilir ve dostluğunuzu etkileyebilir.

Ayrıca, son görülme özelliğini kapatanlar, kendi gizemlerini yaratırken, başkalarının merakını, endişesini de tetikliyorler. "Acaba bir sorun mu var?" "Neden cevap vermiyor?" gibi sorular, karşı tarafın aklından geçebilir. Bu durum, özellikle yakın ilişkilerde gereksiz gerginliklere ve yanlış anlamalara yol açabilir.

Sosyal medya platformları, günümüz iletişiminde büyük bir rol oynuyor ve bu platformlarda dürüstlük, şeffaflık önemli değerler. Gizem yaratmak, bazen boşuna kuşku ve şüphe uyandırabilir. Bu hareket, bana kalırsa olgun ve sağlıklı ilişkiler kuramayan, küçük şeylerle bile kendini gizleme ihtiyacı hisseden bireylerin davranışı.

Son görülme özelliğini kapatanlar, belki de bu yorumları okuyunca şaşıracaklardır. Ancak unutmamak gerekir ki, sosyal medya interaksiyonlarımız, bizim aynamızdır ve başkalarının görüşleri, bazen kendi davranışlarımızı anlamamıza yardımcı olur. Bu yorumu yapan biri olarak, bu davranışı saçma ve gereksiz buluyorum. Belki de bu yorum, aynı davranışı sergileyenleri düşündürür ve empati kurmaya teşvik eder.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri