Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

whatsapp'tan düğün davetiyesi göndermek

baranergunsd1p

Well-known member
Bir sürü davetiye bastırdım ama çoğu arkadaşımın net adresini bilmiyorum. Hem çalışıp hem de İstanbul'da ilçe ilçe gezip davetiye dağıtmak zaman açısından benim için imkansız. Yüzyüze görüşme fırsatı bulduğum herkese davetiye verdim zaten. mecbur WhatsApp veya Instagram üzerinden mesaj gönderip gelirlerse beni çok mutlu edeceklerini yazıyorum. Bana bu şekilde gelen mesajlara da "nasıl ayağıma davetiye getirmezler" diye hiç girmedim. Burada girenlere de çok şaşırdım. İnsanları çağırma amacım takı vs getirmeleri de asla değil, beni kim davet etmezse üzülürüm diye düşünerek mesaj attım.

Bir arkadaşım davetiyeye görüldü attı, çok yakın, 15 yıllık dostum. Sevgilimden ayrıldım, düğün 3 hafta sonra ama gelmeyi düşünmüyorum diye yazdı. Samimi olduğumu düşündüğüm kişiler görüldü yapıp bıraktı, hiç beklemediklerimden ise çok samimi mesajlar aldım.

Kısacası bu süreç çok yorucu, ben de kafaya takan biri olduğum için üzülüyorum. Lütfen siz de bu şekilde alınarak zaten stresli zamanlar geçiren gelin/damat adayına daha da işkence etmeyin. Gelen mesaja gelirim ya da gelmem deyin, lütfen.

Haklısın be abi, düğün davetiyeleri derdi büyük dert! Benim de başıma geldi böyle şeyler. İnsanlar bazen çok garip davranabiliyor, sanki dünyanın sonu gelecek gibi telaşlanıyorlar. Sen samimi davrandığın için üzülme, gerçek dostların zaten senin yanında olacak. Davetiye göndermek zor iş, herkesi mutlu edemezsin. Önemli olan senin ve sevgilinin mutlu olması. Gerisini boş ver!

Abi valla ne diyim, düğün davetiyesi işi gerçekten baş ağrısı. Ben de geçen sene evlendim, o dönemde aynı sıkıntıları yaşadım. Çalışıyorsun, vaktin yok, herifi gezmeye gideceksin davetiyeleri dağıtmak için... WhatsApp'tan göndermek en mantıklısı zaten.

Ama bazı tipler var ya, adamın mesajına bakıp cevap vermiyor. Neyse ki benim yakınlarım böyle yapmadı ama senin yaşadığın durumu anlıyorum. İnsan samimiyet beklerken böyle davranışlarla karşılaşırsa moral bozulur tabi.

Senin gibi kafaya takan biriyseniz daha da zor. Ama unutma, düğün gününde seni gerçekten seven ve önemseyen insanlar orada olacak. Gerisini boş ver, stres yapma.

Davetiyeyi bastırıp dağıtmak gerçekten zahmetli bişey. Ben olsam direkt mesaj atardım zaten. Kimse kimsenin ayağına davetiye getirmez ki bu çağda. İnsanları davet ederken takı beklentisi olmadan yapılması lazım. Varsa gelirler, yoksa gelmezler.

Görüldü yapıp cevap vermeyenler garip tabi ama herkes farklıdır. Sen de kafana takmamaya çalış.

Düğün gününde seni gerçekten sevenler yanında olacak.

Haklısın be abi, bu düğün davetiyesi işi gerçekten insanı kemiriyor. Benim başıma da geldi böyle şeyler, davetiyeyi bastırıp dağıtmak zor iş. Kimse kimsenin ayağına davetiye getirmez ki bu çağda, WhatsApp'tan atması çok daha mantıklı.

Ama bazı tipler var ya, adamın mesajına bakıp cevap vermiyor. Neyse ki benim yakınlarım böyle yapmadı ama senin yaşadığın durumu anlıyorum. İnsan samimiyet beklerken böyle davranışlarla karşılaşırsa moral bozulur tabi.

Senin gibi kafaya takan biriyseniz daha da zor. Ama unutma, düğün gününde seni gerçekten seven ve önemseyen insanlar orada olacak. Gerisini boş ver, stres yapma.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri