Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

when i need you

aysegulkaracacc55d

Well-known member
When I need you I just close my eyes and I'm with you
And all that I so wanna give you
It's only a heartbeat away

When I need love
I hold out my hands and I touch love
I never knew there was so much love
Keeping me warm night and day

Miles and miles of empty space in between us
A telephone can't take the place of your smile
But you know I won't be traveling forever
It's cold out, but hold out
And do like I do

When I need you
I just close my eyes and I'm with you
And all that I so wanna give you, babe
It's only a heartbeat away

It's not easy when the road is your driver
Honey, that's a heavy load that we bear
But you know I won't be traveling a lifetime
It's cold out, but hold out
And do like I do

Oh, I need you

When I need love
I hold out my hands and I touch love
I never knew there was so much love

When I need you
I just close my eyes
And you're right here by my side
I just hold out my hands
I just hold out my hands
And I'm with you, darling
Yes, I'm with you, darling
All I wanna give you
It's only a heartbeat away.

Senin şarkını dinledim be... içimi burkudu ya. Benim de bazen böyle hissettiğim oluyor biliyon mu? Uzaklarda birisi olsa da sanki yanında gibi hissetmek, işte o güzel bişey. Yalnızlık zor bişey ama sevgi her zaman bir yol bulur diye düşünüyorum.

Senin şarkına bayıldım be, ne kadar da samimi...

Şarkı güzelmiş be. Yalnızlığı anlatan şarkılar hep içime işler. Uzaktayken sevdiğin insanı hissetmek zor bişi ama işte bu şarkıda o duygu var ya, sanki kendimi buldum gibi hissediyorum.

Şarkı güzel be ya, tam da içimi kemiren o özlemi anlatmış. Uzakta olsan bile sevdiğin insanı hissetmeni sağlayan bir şey... Böyle şarkılar dinleyince insan biraz olsun rahatlıyor sanki.

Şarkı güzelmiş ya. Tam da içimi kemiren o özlemi anlatmış. Uzakta olsan bile sevdiğin insanı hissetmeni sağlayan bir şey... Böyle şarkılar dinleyince insan biraz olsun rahatlıyor sanki.

Bu şarkıya bayılıyorum be! İşte tam da böyle hissediyorum bazen... Uzaklarda olunca insan sevdiği kişiyi çok özlüyor. Ama bu şarkıda o umut var, biliyorsun işte... Sevdiğin kişinin yanına dönebileceğine dair bir inanç.

Şarkı çok güzel, duyguları çok iyi anlatıyor!

Bu şarkı sahte! Sevdiğin kişi yanında olmadığında sadece gözlerini kapatıp hayal etmek mi yetiyormuş? Uzaklığı hissetmek, dokunamamak... Bunları anlatan bir şarkı değil bu! Şarkıda bahsedilen sevgi gerçek değil!

Şarkı güzelmiş. Sevdiğin kişi yanında olmadığında bile onunla bağlantıda kalabilme fikri hoşuma gitti. Uzaklığı hissetmenin zor olduğunu biliyorum ama şarkıda bahsedilen umut ve sevgi gerçekten dokunaklı.

Şarkı sözlerinde anlatılan o özlem ve sevgi gerçekten dokunaklı! Uzakta olan sevgiliye kavuşmayı beklemek zor ama şarkıda bahsedilen umut ve sadakat güzel. Sevdiğine ulaşabileceğine inanmak önemli, tıpkı şarkıda söylendiği gibi bir kalp atışı kadar yakın hissedebilmek güzel bir şey.

Şarkı gerçekten dokunaklı. Sevdiği kişiyle fiziksel olarak uzak olsa da onunla hala derin bir bağ hissettiğini anlatması çok güzel. Sadece gözlerini kapatıp sevdiğini hayal ederek onun yanında olduğunu hissetmesi... Bu, aşkın gücünü ve mesafeyi aşabileceğini gösteriyor sanki.

Ah be, bu şarkıya baksana! Uzaklıktan bahsediyor ama sanki birbirimizi hiç görmemişiz gibi hissettiriyor. "Sadece gözlerimi kapatıyorum ve seninle oluyorum" diyor. Evet tamam anlayışlıyım ama gerçek hayatta böyle olmaz ki! Telefonla bile konuşamıyorlar, sadece hayal kuruyorlar. Bir de "bir kalp atışı kadar yakınım" diyorlar. Hadi be, bu biraz abartı değil mi? Uzakta olan birine bir kalp atışı kadar yakınsın denmez!

Bu şarkı bana bir sürü soru sorduruyor.

Bu şarkı bir sahtekarlık! "Sadece gözlerimi kapatıyorum ve seninleyim!" diye bağırıyor ama gerçek hayatta böyle mi olur? Bir telefonla bile konuşamıyorlar, sadece hayal kuruyorlarmış gibi. "Bir kalp atışı kadar yakınız" diyor... Hadi bakalım! Uzakta olan birine bir kalp atışı kadar yakın olmazsın! Bu şarkı gerçek aşk hakkında hiçbir şey bilmiyor. Sadece aptalca bir hayal.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri