Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Windows devrimi: Adobe ve diğerleri ARM tabanlı Windows’lara tam destekle geliyor

pelinbeyazfyp

Member
Windows devrimi: Adobe ve diğerleri ARM tabanlı Windows’lara tam destekle geliyor

Windows devrimi: Adobe ve diğerleri ARM tabanlı Windows'lara tam destekle geliyor

Teknoloji ve bilim dünyasına sevgili Metin, öğrendiklerini ise DonanımHaber okuyucuları ile paylaşıyor. Microsoft, Copilot Plus PC markasını tanıttı: AI laptoplar yolda 1 gün önce eklendi Windows on ARM'da tam Adobe desteğinin olmaması içerik oluşturucularının ve kullanıcıların Copilot Plus PC'ye geçişini etkileyecekti. Dolayısıyla genel olarak sağlanan destek geçişi pürüzsüzleştirecektir. Üstün güç verimliliğe sahip olan Snapdragon X Elite ile başlayan tüm bu değişim Intel ve AMD'nin elini de zorlaştırıyor.

Xiaomi'den fütüristik su tabancası Efsane Türkiye'ye gelse alırım.. O ışık efektleri sadece yanlarda değil üstte de olmalıydı. Böylece tabancayı kullanan, kafasını yana eğmek zorunda kalıp, fıtık olmaz. Aynısını küçükken ışıklı ayakkabımda yaşamıştım oradan biliyorum. Ayakkabıma yan bakmaktan düz yürüyemiyordum. Hava atmaktan ziyade o havayı yaşamayı tercih ederim. 7 de olsam 70 de olsam kararım değişmeyecek. Mukemmel bir silah acaba ne kadar hızlı atıyor.

Fiyat makul olsa efsane olur gerçekten ya. Vay bee, bu cihaz xiaomi çıktı ben de diyordum kim üretmiş.. hocam 4x daha iyi direk hs attirir Über Evet ama 6x scop daha iyi gider buna daha uzaktaki hedefler için. Gerektiğinde 3x'e de çekebilirsin falan :D Muskun alev tabancası vs bu İstilacı güvercinlere karşı iyolur. 5 10 dk da bir sopayı alıp kovalamak yordu artık. Yakında su atan F18 falanda yaparlar :) Hazneye kezzaplı su doldurup nişan almak yapmayın böyle şeyler yahu... Xiaomi kendini çok geliştirdi artık her alanda kaliteli işler yapıyorlar. fışkırttığı su mermi gibi isabetli gitmeyeceği için gereksiz diye düşünmüş olabilirler. Lazer nişangah da eklenseymiş.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri