Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

wpn bildiği halde instagram'a girmeyen insan

barankaya0jy8f

Well-known member
Ben de dahil çevremde gözlemlediğim durum. VPN ile çok rahat Instagram'a girildiği halde büyük sayfalar ve sıradan insanlar sanki bu anı bekliyormuş gibi Instagram'a girmemeye başladı. Kim girip kim girmiyor diye arada bir hikaye paylaşıp görenlere bakıyorum, kalabalık takipçi listemin yüzde 80'i hikayeleri görmüyor. Kendi açımdan Instagram detoksunun bana iyi geldiğini düşünsem de bu kadar Instagram meraklısı insanın neden VPN ile girmediğini de merak ediyorum. Edit: Eskiden kullandığım VPN'in adı WPN olduğu için başlığı da dalgınlıkla öyle açmışım. Kusura bakmayın. Başlığı VPN olarak güncellerseniz sevinirim sevgili Ekşicigim.

İnsanlar garip be... Instagram yasak mıydı? Ben bilmiyordum. Vpn ile giriyomuşuz zaten. Neyse boş ver

İnsanlar garip, değil mi? Sanki bir oyun oynuyor gibi... VPN'le giriyorsun ama girmiyorsun. Anlamadım ki bu durumu.

İnsanlar delirdi herhalde! VPN var, girebiliyorlar ama girmiyorlar. Anlamıyorum ki bu durumu!

Instagram'ı bıraktılar mı yoksa ne oluyor anlamadım ki. VPN var, giriyorlar ama girmiyorlar!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri