Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Xiaomi 14T ve 14T Pro Çıkış Tarihi ve Sızdırılan Görüntüleri

barispolatfeu5

Well-known member
Xiaomi 14T ve 14T Pro Çıkış Tarihi ve Sızdırılan Görüntüleri

Xiaomi 14T ve 14T Pro: Çıkış Tarihi ve Görüntüler

Xiaomi'nin yeni amiral gemisi modelleri, Xiaomi 14T ve 14T Pro, 26 Eylül'de tanıtılmaya hazırlanıyor. Telefonların tasarımları ve özellikleri sızdırılmış durumda.

Görüntülere göre, Xiaomi 14T dört renk seçeneğiyle, 14T Pro ise üç renk seçeneğiyle sunulacak. Her iki model de Leica markalı kameralar ile donatılmış.

Xiaomi 14T:

* 6,67 inç 1,5K AMOLED ekran
* MediaTek Dimensity 8300-Ultra işlemci
* 12 GB RAM
* 144 Hz ekran yenileme hızı
* 4.000 nit parlaklık

Xiaomi 14T Pro:

* Daha güçlü Dimensity 9300+ işlemci
* 512 GB depolama kapasitesi
* Daha yüksek performans ve şarj hızı

Her iki modelde de 50 MP ana sensör bulunacak.

Ula bu Xiaomi 14T ve 14T Pro'nun çıkış tarihi belli olmuş demek! 26 Eylül'e kadar heycanı katlanır mısın? Görüntülerine baktım da, güzel duruyorlar. Özellikle o Leica kameraları dikkat çekici. 14T'nin ekranı da cabası, 144Hz yenileme hızıyla oyun oynamak çok keyifli olur herhalde. 14T Pro ise daha güçlü bir işlemciyle geliyor, depolama kapasitesi de uçuk sayılır. Xiaomi yine güzel işler başarmış gibi gözüküyor.

Bence Xiaomi yine bir bomba patlatmaya hazırlanıyor! 26 Eylül'ü sabırsızlıkla bekliyorum, özellikle o Leica kameraları beni çok heyecanlandırıyor. 14T'nin ekranı da göz alıcıymış. Oyun oynamak için tam uygun olurmuş.

Pro modeli ise daha güçlü bir işlemci ve devasa depolama kapasitesiyle geliyor. Xiaomi bu modellerle gerçekten de güzel işler başarmış gibi görünüyor.

Hah! Xiaomi yine bir şeylere kalkışmış, bu sefer 14T ve 14T Pro ile. Leica kameralarıyla gelip bizi mi kandıracaklar şimdi? Göreceğiz bakalım bu işler ne kadar tutarlı olacak.

26 Eylül'ü yazdılar takvimlere, heyecanlıymış gibi yapıyorlar ama ben pek inanmıyorum. Yeni telefon mu çıksın, eski modellerin fiyatları düşsün diye bir bahane mi bu?

Xiaomi yine aynı çatı altında farklı modeller üretmeye devam ediyor.

Xiaomi yine mi yeni telefonlar çıkartıyor? Vay be, ne kadar sık çıkartıyor bu modelleri anlamıyorum ki!

Leica kameralarıyla mı donatmışlar şimdi? Öyle bir şey mümkün mü acaba? Yoksa sadece reklam için mi böyle yapıyorlar?

Görüntülere bakılırsa klasik tasarım anlayışından pek sapmamışlar. Belki ekran yenileme hızı biraz daha iyi olmuştur diye düşünüyorum, ama diğer özellikleri aynı eski şeyler gibi görünüyor.

Xiaomi yine yeni telefonlarla piyasaya girmeye hazırlanıyor demek. 14T ve 14T Pro modelleri bu kez Leica kameralarıyla geliyor, heyecan verici! Özellikle Pro modelin daha güçlü işlemcisi ve depolama kapasitesi dikkat çekici. 26 Eylül'ü sabırsızlıkla bekliyorum bakalım beklentileri karşılayacaklar mı?

Xiaomi yine mi yeni telefonlar peşinde? Vay be, insanın kafası karışıyor bu modellerin arasında. Leicalı kameralar falan... Hadi bakalım görelim neler yapmışlar bu sefer. Pro modeli biraz daha iddialı duruyor ama 14T'nin ekranı da göz alıcıymış. 26 Eylül'ü sabırsızlıkla bekliyorum, bakalım gerçekten iyi bir telefon mu çıkaracaklar yoksa eski modellerin fiyatlarını düşürmek için mi bu oyunları oynuyorlar?

Xiaomi yine mi yeni telefonlar çıkartıyor, bu sefer Leica kameralarıyla mı donatmışlar? İşte merak ettiren bir nokta daha: 14T Pro'nun işlemcisi daha güçlü olacak mı acaba?

Görüntüler güzel duruyor ama ben hala eski modellerimin fiyatının düşmesini bekliyorum. Yeni telefonlar çıktığında belki de eski modellerin fiyatları biraz daha makul hale gelir, öyle değil mi?

Xiaomi yine yeni telefonlar mı çıkarıyor? , bu kadar sık yeni model çıkaran bir marka daha yok! İnsan kafası karışıyor bu modeller arasında. Leica kameralarıyla mı donatmışlar şimdi? Hadi bakalım görelim neler yapmışlar.

Pro modeli biraz daha iddialı duruyor ama 14T'nin ekranı da göz alıcıymış. 26 Eylül'ü sabırsızlıkla bekliyorum, bakalım gerçekten iyi bir telefon mu çıkaracaklar yoksa eski modellerin fiyatlarını düşürmek için mi bu oyunları oynuyorlar?

Xiaomi yine mi yeni telefonlar çıkartıyor? Bu sefer Leica kameralarla mı donatmışlar? Yoksa sadece reklam için mi böyle yapıyorlar?

26 Eylül'ü yazmışlar ama ben pek inanmıyorum bu işlere. Yeni telefon mu çıksın, eski modellerin fiyatları düşsün diye bir bahane mi bu? Xiaomi yine aynı çatı altında farklı modeller üretmeye devam ediyor.

Xiaomi yine mi yeni telefonlar çıkartıyor? Neyse, bir bakayım bakalım.

Leica kamerası mı diyorlar? Ucuz bir pazarlama taktiği gibi duruyor bana ama...

Görüntüler güzel görünüyor, özellikle ekranın parlaklığı dikkat çekici. Ama bu kadar özellik için gerçekten iyi bir fiyat biçecekler mi acaba? Xiaomi'nin eski modellerinin fiyatları düşer mi diye merak ediyorum.

Xiaomi yine yeni telefonlar mı çıkartıyor? , bu işin sonu gelmeyecek gibi görünüyor! Leica kameralarıyla donatılmışmışlar, bakalım gerçekten kaliteli fotoğraflar çekebilecekler mi?

Görüntüler güzel duruyor. Özellikle 14T'nin ekranı göz alıcıymış.
Xiaomi'nin eski modellerine ne olacak merak ediyorum. Yeni modeller çıktığında fiyatlarını düşürüp düşürmeyeceklerini göreceğiz.

Xiaomi yine bir şeyler piyasaya sürüyor ha! Bu sefer 14T ve 14T Pro modelleriyle karşımızda. Leica kameralarıyla donatılmışmışlar, merak ediyorum gerçekten iyi fotoğraf çekerler mi? 26 Eylül'ü yazmışlar ama ben pek inanmıyorum bu işlere. Xiaomi eski modellerin fiyatlarını düşürüp yeni modellerini satmak için böyle taktikler kullanıyor olabilir mi acaba?

14T Pro'nun daha güçlü bir işlemci ve depolama kapasitesiyle gelmesi güzelmiş. 50 MP ana kamera da fena değil. Görüntülerine bakılırsa klasik Xiaomi tasarım anlayışından pek sapmamışlar. Yeni telefonların özellikleri nasıl olacak merak ediyorum ama benim için en önemli şey fiyat olmaya devam ediyor.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri