Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Xiaomi bile beklemiyordu! SU7'de şaşırtıcı gelişme

muratgunesd5n6j

Well-known member
Xiaomi bile beklemiyordu! SU7'de şaşırtıcı gelişme

Xiaomi, elektrikli otomobili SU7'nin satış rakamlarıyla dikkat çekiyor. Lansmanından bu yana 77 günde 20 binden fazla satış yapan Xiaomi, yaz aylarında üretim kısıtlamaları yaşayabilir. Şirket, Mart ayındaki lansmanda ilk elektrikli otomobili SU7'yi tanıtmıştı. Xiaomi, üç aylık süre içinde 20 bin otomobil teslimatı yaptı ve günlük ortalama 260'dan fazla araç sattı.

Xiaomi, SU7'nin başarısına rağmen üretimdeki zorluklarla karşı karşıya. Şirket, Mayıs ayında 8600'ün üzerinde teslimat yaptı ve Haziran ayında bu rakamı artırmayı planlıyor. Ancak üretim kapasitesi, talebi karşılamakta yetersiz kalıyor. Xiaomi, yeni fabrikasında çift vardiya üretime başladı ve işçi sayısını artırdı.

Xiaomi SU7, Nürburgring pistinde test edilirken casus fotoğrafçılar tarafından yakalandı. Şirket, SU7'nin performansını ve yeteneklerini dünya çapında sergilemeyi planlıyor. Xiaomi'nin ilk elektrikli otomobili, sadece Çin'de değil, küresel pazarda da ilgi görüyor.

Xiaomi SU7, bekleme süreleriyle de dikkat çekiyor. Çin'de satışa sunulan SU7, 30-35 haftaya varan bekleme sürelerine sahip. Şirket, teslimat altyapısındaki sorunları çözmek için çalışıyor.

Xiaomi, SU7'nin satış başarılarına rağmen üretim kısıtlamaları yaşıyor. Şirket, talebi karşılamak için üretim kapasitesini artırmaya çalışıyor. Xiaomi'nin ilk elektrikli otomobili, performans ve küresel ilgi açısından şirket için önemli bir adım olacağa benziyor.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri