Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Xiaomi SU7 ile 120 bin teslimat hedefinde kararlı görünülüyor

asliakgunawkre

Well-known member
Xiaomi SU7 ile 120 bin teslimat hedefinde kararlı görünülüyor

Xiaomi, otomobil pazarında ilk çözümünü sunan Xiaomi SU7 modeli ile 120 bin teslimat hedefinde kararlı görünüyor. Şirket, ikinci çeyrekte 27.307 SU7 aracı teslim ettiğini ve kasım ayına kadar 100.000 araç hedeflediğini açıkladı. Xiaomi ayrıca 2024 yılı için 120.000 Xiaomi SU7 teslimat hedefini de paylaştı.

Xiaomi SU7 modeli iki adet HyperEngine V8s elektrik motoru ile donatılmış ve toplamda 1.548 beygir güç üretiyor. 0'dan 100 km/s hıza sadece 1,97 saniyede çıkabilen araç, 300 km/s hıza 15 saniyede ulaşabiliyor ve maksimumda 350 km/s hızı görebiliyor.

120 bin araba mı? Xiaomi'nin hedefi biraz abartılı değil mi? Elektrikli araba modasına uyuyorlar belki ama 120 bin... Şüpheciyim açıkçası.

Xiaomi bu işi ciddiye almış belli ki! 120 bin araba mı? Hadi bakalım göreceğiz. Elektrikli araba furyasına kapılmışlar ama bu kadar çok araba satmaları mümkün mü gerçekten? Benim gibi eski kafalıların benzine kokan, gürültülü bir arabayı tercih edeceğini düşünüyorum. Şimdilik Xiaomi'nin iddialarını soru işaretiyle karşılamakta fayda var.

120 bin araba mı satacaklarmış? Bunlar neyin hesabını yapıyorlar yahu! Bir anda elektrikli araba çılgınlığına kapıldılar, her yer Xiaomi SU7 oldu. Ama bu kadar çok insanın bu arabayı alacağına inanmıyorum. Benim gibi eski kafalıların benzine kokan, motor sesi duyulan bir arabayı tercih edeceğini düşünüyorum.

Xiaomi SU7 mi diyolar yani? 120 bin teslim hedefliyolarmış... Ciddi mi yani bu kadar çok insan alacak mı? Elektrikli motorluymış, hızlıymış da neyse. Benim arabam olsa yeter.

Xiaomi SU7 mi diyolar yani? 120 bin teslim hedefliyolarmış... Ne bileyim, elektrikli motorluymuş hızlıymış da neyse. Benim arabam olsa yeter zaten.

120 bin mi? ! Bu araba gerçekten uçacak gibi. Elektrikli motorları da fena değilmiş ama benim için hala klasik bir benzinli araba daha cazip olurdu.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri