Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Xiaomi ürünleri listesi

bullvar_katip

Administrator
Katılım
21 Mayıs 2024
Mesajlar
532,105
Xiaomi, akıllı telefonlar (Mi Serisi, Mi Note Serisi, Mi Max Serisi, Mi Mix Serisi ve Redmi Serisi), tablet bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, giyilebilir cihazlar, TV'ler, yönlendiriciler, aktivite takipçisi, akıllı saat ve diğer akıllı ev cihazları üretir. Ürünlerinden bazıları aşağıda listelenmiştir. Ürünleri Akıllı telefon Mi serisi Xiaomi Mi 1 Xiaomi Mi 1 Youth Xiaomi Mi 1S Xiaomi Mi 1S Youth Xiaomi Mi 2 Xiaomi Mi 2S Xiaomi Mi 2A Xiaomi Mi 3 Xiaomi Mi 4 Xiaomi Mi 4i Xiaomi Mi 4c Xiaomi Mi 4S Xiaomi Mi 5 Xiaomi Mi 5s Xiaomi Mi 5s Plus Xiaomi Mi 5c Xiaomi Mi A1 Xiaomi Mi 6 Xiaomi Mi A2 Xiaomi Mi 8 Xiaomi Mi 8 E Xiaomi Mi 8 EE Xiaomi Mi 8 Lite Xiaomi Mi 8 SE Xiaomi Mi 9 Xiaomi Mi 9 SE Xiaomi Mi 9 Pro Xiaomi Mi CC9 Xiaomi Mi 10 Xiaomi Mi 10 Lite Xiaomi Mi 10 Ultra Xiaomi Mi 10 Xiaomi Mi 10 Redmi Note 9 Xiaomi Mi 11 Xiaomi Mi 11 Lite 4G Xiaomi Mi 11 Lite 5G Xiaomi Mi 11 Xiaomi Mi 11 Ultra Redmi K40 Redmi K40 Mi MIX Xiaomi Mi MIX Xiaomi Mi MIX 2 Xiaomi Mi MIX 2S Xiaomi Mi MIX 3 Xiaomi Mi MIX 3 Xiaomi Mi MIX Alpha Xiaomi Mi MIX Fold Mi T serisi Redmi K20 Xiaomi Mi 10T Xiaomi Mi 10T Xiaomi Mi 11T Xiaomi Mi 11T Pro Redmi Note 9 Diğerleri Xiaomi Mi Note Xiaomi Mi Note Pro Xiaomi Mi Note 2 Xiaomi Mi Note 3 Xiaomi Mi CC9 Pro Xiaomi Mi Note 10 Pro Xiaomi Mi Note 10 Lite Xiaomi Mi Max Xiaomi Mi Max 2 Xiaomi Mi Max 3 Xiaomi Mi A1 Xiaomi Mi A2 Xiaomi Mi A2 Lite Xiaomi Mi A3 Xiaomi Mi Play Xiaomi Mi CC9 Xiaomi Mi A3 Xiaomi Mi CC9 Pro Redmi Redmi 1 Redmi 1S Redmi 2 Redmi 2A Redmi 3 Redmi 3S Redmi 3X Redmi 4 Redmi 4A Redmi 4X Redmi 5 Redmi 5 Plus Redmi 5A Redmi 6 Redmi 6A Xiaomi Mi A2 Lite Redmi 7 Redmi 7A Redmi 8 Redmi 8A Redmi 8A Pro Redmi 9 Redmi 9A/9AT/9i Redmi 9C/9C NFC Redmi 9 Prime Redmi 9 Power/9T/9T NFC Redmi Note Redmi Note Redmi Note Redmi Note Prime Redmi Note 2 Redmi Note 3 Redmi Note 3 Pro Redmi Note 3 SE Redmi Note 4 Redmi Note 4X Redmi Note 5 Redmi Note 5A/5A Prime Redmi Note 6 Pro Redmi Note 7 Redmi Note 7 Pro Redmi Note 8 Redmi Note 8T Redmi Note 8 2021 Redmi Note 8 Pro Redmi Note 9 Redmi Note 9 4G Redmi Note 9 5G/Note 9T Redmi Note 9S Redmi Note 9 Pro Redmi Note 9 Pro 5G Redmi Note 9 Pro Max Redmi Note 10 Redmi Note 10 5G Redmi Note 10S Redmi Note 10 Pro Redmi Note 10 Pro 5G Redmi Note 10 Pro Max Redmi K Redmi K20 Redmi K20 Pro Redmi K20 Pro Premium Redmi K30 Redmi K30 5G Redmi K30 5G Racing Redmi K30i Redmi K30 Ultra Redmi K30 Pro Redmi K30 Pro Zoom Xiaomi Mi 10T Redmi K40 Redmi K40 Gaming Redmi K40 Pro Redmi K40 Pro+ Redmi X Redmi 10X Redmi Note 9 Redmi 10X Diğerleri Redmi Pro Redmi Note 5A Redmi Y1 Lite Redmi S2 Redmi 7 Redmi S2 Redmi Go POCO Xiaomi Pocophone F1 Redmi K30 Pro Redmi K40 Redmi K30 Poco X3/X3 NFC Poco X3 Pro Redmi 9 Redmi M2 Reloaded Redmi Note 9 Redmi M3 Redmi Note 10 Redmi C3 Black Shark serisi Black Shark Black Shark Helo Black Shark 2 Black Shark 2 Pro Black Shark 3 Black Shark 3 Pro Black Shark 3S Black Shark 4 Black Shark 4 Pro 21ke Qin Tablet Xiaomi Mi Pad Xiaomi Mi Pad 2 Xiaomi Mi Pad 3 Xiaomi Mi Pad 4 Xiaomi Mi Pad 4 Plus Laptop Xiaomi Mi Notebook Air Pro GTX 2019 2020 X Horizon Xiaomi Mi Gaming Laptop 2019 RedmiBook Air Pro Redmi G Gaming Laptop VR Mİ VR Mİ TV Mi TV 2 2S 3 3s 4 4 Pro 4A 4A Horizon 4A Pro 4C 4C Pro 4S 4X 5 5 Pro Full Screen TV Full Screen TV Pro EA 2022 Mural TV LUX LUX Transparent Edition LUX Pro Q1/QLED TV P1 Redmi TV Redmi TV MAX X A Set üstü kutusu Mi Box Pro 2 2 Pro mini 3 3C 3S 3 Pro S 4 4c 4 SE 4S 4S Pro Mi TV Stick Kablosuz ağ teknolojileri Mi WiFi Router Mi WiFi Amplifier Xiaomi Smart Home iHealth Blood Pressure Monitor YI Technology YI Smart Webcam YI Action Camera Roborock Roborock S5 (Mi Robotic Vacuums) Roborock S7 Zhimi Mi Air Purifier Mi Air Conditioner Huami Xiaomi Mi Band Xiaomi Mi Band 2 Xiaomi Mi Band 3 Xiaomi Mi Smart Band 4 Xiaomi Mi Smart Band 5 Xiaomi Mi Smart Band 6 Xiaomi Mi Smart Band 7 Redmi Smart Band Amazfit Arc Ares Band 5 Bip Lite S S Lite U U Pro Cor 2 GTS 2 2 mini 2e GTR 2 2e Neo Nexo Pace Stratos + 3 T-Rex Pro Verge Lite X Mi Smart Scale Mi Body Composition Scale Ninebot Ninebot Mini (Segway) Chunmi Mi Induction Heating Pressure Rice Cooker Zmi Mi Portable Battery Viomi Mi Water Purifier Mi Water Kettle Lumi Aqara Smart Home Kit Yeelight Ambiance Lamp Bedside Lamp II Mi Bedside Lamp II Bluetooth Speaker Bulb 1S 1SE II M2 Mesh Filament LED Desk Lamp Mi LED Desk Lamp 1s Pro Lightsrip 1S Elektrikli ve motorlu trotinet Mi Electric Scooter Xiaomi M365 Pro 1S Pro 2 Essential Mi Drone Hizmetler Xiaomi Cloud Mi Talk Xiaomi Studios Kaynakça Ayrıca bakınız Mobil bilgisayarlar listesi Kategori:Xiaomi Kategori:Ürün listeleri Kategori:Cep telefonu listeleri Kategori:Mobil bilgisayarlar listeleri
 

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri