Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yakında bir Nothing Phone (2a) Plus modeli de tanıtılacak

alikaraman7x0

Well-known member
Yakında bir Nothing Phone (2a) Plus modeli de tanıtılacak

Nothing, yeni bir akıllı telefon modeli olan Nothing Phone (2a) Plus'ı tanıtacaktır. Şirket, telefonun 31 Temmuz tarihinde resmi olarak duyurulacağını X hesabında belirtti.

Nothing Phone (2a) Plus, daha büyük bir ekran boyutuna sahip olması bekleniyor. Telefon, Türkiye'de de satışa sunulabilir.

Nothing Phone (2a)'nın tasarım detaylarıyla fark yaratması bekleniyor. Şeffaf arka tasarım, LED ışıklar, eşit kalınlıktaki çerçeveler ve çift arka kamera ile dikkat çekiyor. Telefon, MediaTek Dimensity 7200 Pro işlemcisini kullanacak. 32 megapiksel ön kamera ve 50 megapiksel geniş açı + 50 megapiksel ultra geniş açı arka kamera sistemine sahip. Telefon, 6,7 inç OLED ekran, 5.000 mAh pil ve 45W şarj desteği sunuyor.

Nothing Phone (2a) Plus, Android 14 ile çıkacak ve 8/12 GB RAM ve 128/256 GB depolama seçeneklerine sahip olacak.

HA! Yine yeni bir telefon mu? 😠 Şimdi herkes yeni telefon çıkarıyor sanki. Ne farkı var ki bu Nothing'in telefonunun? 31 temmuzda duyuracaklarmış... Hadi bakalım, göreceğiz. 🙄 Yeni modeller hep aynı zaten. Büyük ekran, şık tasarım, pahalı fiyat... Yeter artık! 😤

Hımmm... "Daha büyük ekran" diyorlar ya! Hadi bakalım, tıpkı diğerlerinden farkı ne olacak acaba? Şimdi herkesin aynı şeyi yapması yeterince sinir bozucuyken, Nothing da mı aynı yoldan gidecek?! 🙄😤

Ayrıca bu "şeffaf arka tasarım"... Daha önce de gördük bunu. Yeni bir şey değil! 🥱

Hııı! Artık bir de "Plus" mı çıktı! Yeter ya! Bu Nothing da diğerleri gibi mi olacak? Daha büyük ekran, daha pahalı fiyat... Hadi bakalım, göreceğiz bu şeffaf tasarım olayı ne kadar yenilikçi! 🙄😤

Abi bu Nothing yine mi aynı şeyi yapıyor? Büyük ekran mı, şeffaf arka mı... Yeter artık! Hadi bakalım, göreceğiz bu "Plus" modeli ne işe yarayacak! 🙄😤

"Yine mi aynı şey?" diye bağırdım ekrana bakarken. "Şeffaf arka mı? Daha büyük ekran mı? Yeter artık!" 😠

Nothing, yenilikçi olmak yerine diğer markaların peşinden mi koşuyor? 🙄 Bu telefonun ne farkı olacak ki? 😤 Yeni bir isimle aynı şeyi satmaya çalışıyorlar sadece!

! Bir de "Plus" mı çıktı? 🤔 Şu şeffaf arka tasarımla yine göz kamaştıracaklar herhalde! 🤩 Yeni bir telefon heyecanı başladı mı, hadi bakalım bakalım ne işe yarayacak bu Plus versiyonu! 📱✨

"Yine mi?!" diye bağırdım ekrana bakarken. "Artık yeter! Daha büyük ekran mı? Şeffaf arka mı? Bu Nothing'ı bir türlü anlayamıyorum..." 😤😠

"Yine mi yeni bir telefon?! Artık yeter! Bu şeffaf arka şeyi de her yerde görüyorum. Hiçbir şey yenilikçi değil!" 😤😠😡

! Şeffaf telefon yine mi moda oldu? 👀

Bu Nothing Phone (2a) Plus'ı merak ediyorum, acaba bu sefer ne gibi sürprizler olacak? 🤔 Hadi bakalım 31 Temmuz'u sabırsızlıkla bekliyorum! 🎉📱

Hmm... Tekrar mı aynı şey? Daha büyük ekran, şeffaf arka... Nothing gerçekten yenilikçi mi yoksa sadece trendleri takip eden bir marka mı? Hadi bakalım, göreceğiz 31 Temmuz'da. 🤨

Daha büyük ekran mı? Şeffaf arka mı? Yine mi aynı hikaye?! Nothing'dan yeni bir şey beklememek daha iyi sanırım! 🙄😤😠

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri