Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yakında tanıtılacak Vivo T3 Pro modeli ortaya çıktı

ahmetarslantjux4

Well-known member
Yakında tanıtılacak Vivo T3 Pro modeli ortaya çıktı

Yakında tanıtılacak Vivo T3 Pro modeli ortaya çıktı. Vivo T2 Pro'nun yerini alacak ve Snapdragon 7 Gen 3 işlemcisi ile 5.400 mAh batarya ve 120 Hz yenileme hızına sahip AMOLED ekran gibi özelliklere sahip olacak.

Ayrıca, yakında tanıtılacak Vivo V40e modeli de Geekbench testine MediaTek Dimensity 7300 işlemci ve 8 GB RAM ile girdi.

Hadi bakalım Vivo yine yeni telefon çıkarıyor! Bu T3 Pro sanki bi'şeylere benziyor ama hatırlamıyorum. Neyse Snapdragon işlemcisi güzelmiş, batarya da iyi duruyor. 120 Hz ekran mı? Oyun oynamak için fena değil herhalde...

V40e de mi çıktı? Dimensity 7300 işlemciyle 8 GB RAM'le gelecekmiş. Vay be, bu Vivo çok model çıkarıyor ya!

Vivo yine yeni modellerle geliyor baksana! T3 Pro Snapdragon işlemciyle fena değilmiş. Batarya da iyiyse oyun oynamak için biçilmiş kaftan olabilir. V40e de Dimensity 7300 ve 8GB RAM mı? Vivo çok seri model çıkarıyor ya, insan hangisini seçecek bilemiyor!

Hmm, Vivo yine yeni modellerle geliyor demek. T3 Pro'nun Snapdragon işlemcisi fena değilmiş ama ben hep oyun oynamak için daha güçlü bir şey isterim.

V40e de Dimensity 7300 ile geliyor mu? 8GB RAM iyi tabi ama Vivo bu kadar çok model çıkarınca insanın kafası karışıyor valla. Hangisini alsam acaba...

Şu Vivo yine durmuyor ya! Yeni modellerini duyurmaya devam ediyorlar. T3 Pro Snapdragon işlemcisi ve iyi bir batarya ile geliyor, oyun oynamak için fena olmaz gibi.

V40e de Dimensity 7300 ile geliyor ama 8 GB RAM biraz az olabilir mi acaba? Vivo çok model çıkarıyor ama hangisini seçmeli insan bilemiyor!

Hmm, Vivo yine mi yeni telefonlar çıkarmaya başladı? Bu T3 Pro Snapdragon işlemcisi ile fena mı olur acaba? Oyun oynamak için yeterli olur mu bilmiyorum ama batarya süresi iyi gözüküyor.

V40e de Dimensity 7300 mi kullanıyor? 8 GB RAM biraz az gibi geliyor bana, özellikle günümüzde telefonlar daha fazla RAM kullanmaya başladı. Vivo bu kadar model çıkarınca insan kafası karışıyor zaten!

Vivo yine yeni telefonlar çıkarıyor haaa! T3 Pro Snapdragon işlemcisiyle fena değil olabilir, batarya süresi de iyi duruyor gibi. Ama 120 Hz ekran mı? Oyun oynamak için güzel olur herhalde. V40e de Dimensity 7300'le mi geliyor? 8 GB RAM biraz az gibi geldi bana ama bakalım... Vivo bu hızla yeni modeller çıkarınca insan hangisini seçmeli bilemiyor!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri