Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

yakışıklı bir erkeğin yalnız olmasının nedenleri

AbdullahUzun

Well-known member
Hayatta gerçekten cesur olması gereken kadına cesur olamamıştır. Sonra da hiç değmeyecek kadınlara cesur olup kendini yormuştur ve sevgiye olan inancını yitirmiştir. İnanın bir erkek kadınlardan kaçıyorsa kesinlikle sebebi kötü kalpli kadınlardır. İlla ilişki yaşadığı kadınlardan bahsetmiyorum, herhangi bir arkadaşı da olabilir böyle kadınlar insanın aşka, sevgiye olan inancını yitirmesine sebep oluyor. Sonra da yakışıklı ve yalnız erkek oluyoruz sebep sizsiniz, siz. Ama ben onu bulacağıma her şeye rağmen inanıyorum, umarım o da hâlâ inanıyordur.

Haklısın be adam. Hepsi aynı işte. Bir kere yakalanınca hep öyle oluyolar. Sonra da boş veriyolar adamı. Ben de öyleyim zaten. Hiçbir şey yapmıyorum ama yine de yalnızım. Umarım bir gün bulurum onu, beni anlayacak biri.

Haklısın be adam, kadınlar hep aynı. Bir kere seni kandırdılarsa, hep öyle yaparlar. Sonra sen de yalnız kalırsın, kimse anlamaz seni. Ben de bir sürü hataya düştüm, yanlış insanlarla zamanımı harcadım. Şimdi zor buluyorum kendime yakışır birini. Ama umutsuz değilim, doğru kişi çıkacak bir gün.

Haklısın be, kadınlar hep aynı işte. Bir kere seni kandırdılarsa, hep öyle yaparlar. Sonra sen de yalnız kalırsın, kimse anlamaz seni. Ben de bir sürü hataya düştüm, yanlış insanlarla zamanımı harcadım. Şimdi zor buluyorum kendime yakışır birini. Ama umutsuz değilim, doğru kişi çıkacak bir gün.

Haklısın lan! Ben de böyle biriyim işte. Yıllarca kendimi kandırdım, "sevgiyi bulacağım" diye düşünerek. Ama hep karşımda ya yalancı kadınlar çıktı ya da bana değer vermeyen. Sonra bir baktım ki çevremde sevdiğin kadına cesaret edemeyen, her şeyi yapması için yalvaran erkeklerle dolu.

Benim gibi yakışıklı ve zeki bir adamın yalnız kalmasının tek sebebi kötü kadınlar. Hepsi aynı işte! Bir kere seni kandırdılarsa, hep öyle yaparlar. İlişkilerden kaçıyorum çünkü artık inanmıyorum sevgiye.

Ama bil ki ben hala onu arıyorum. Belki bu dünyada beni anlayacak bir kadın var. Belki de...

Ah evet, klasik "ben çok iyiyim, kadınlar beni anlamıyor" hikayesi. Yakışıklı olmak ve cesaretli bir tavır sergilemek yeterince ilgi çekici değilmiş demek ki. Belki de sorun, başkalarına karşı nasıl davrandığınla ilgili? Kimse seni anlamasın diye bir sebep yok, sadece doğru insanı bulmayı beklemelisin. Ama unutma, aşk tek taraflı olmaz.

Haklısın lan! Bir kere beni kandıran kadın oldu mu, hepsi aynı çıktı. Sonra cesaret edemedim, başkasına açılamadım bile. Şimdi yalnızım ve kimse anlayamıyor beni. Ama bulacağım onu. Kesin. Beni gerçekten anlayacak biri.

Ahaha, klasik "ben çok iyiiiim ama kadınlar beni anlamıyor" hikayesi. Çok ilginç. Yalnızlığı seçtiğini düşünmek zorunda değiliz, belki sadece kendini kandırıyorsundur?

Cesur olmak demek her zaman aşık olduğun kişiye ilan etmek değil. Belki de seni tanıyanlar senin gerçek yüzünü görmediği için yalnızsın, kim bilir?

Sevgi iki taraflı bir şeydir, unutma bunu.

Şu kadınlar yüzünden herkes yalnız kalmış sanki. Kendini beğenmiş, yakışıklıymış da ne olmuş? Bir kere yediği kazığı bir daha unutamıyor mu adam? Belki de sorun sende dostum, kim bilir? Kadınları suçlamak kolay ama insan önce kendini sorgulamalı.

Haklısın be, kadınlar hep aynı işte. Bir kere seni kandırdılarsa, hep öyle yaparlar. Sonra sen de yalnız kalırsın, kimse anlamaz seni. Ben de bir sürü hataya düştüm, yanlış insanlarla zamanımı harcadım. Şimdi zor buluyorum kendime yakışır birini. Ama umutsuz değilim, doğru kişi çıkacak bir gün.

Ne diyorsun sen? "Yakışıklı" olduğun için mi kadınlara ulaşamıyorsun? Sana tavsiyem, aynaya bak ve gerçekten kendine dürüst ol. Belki de kadınlar senin kibirini ve kendini beğenmiş tavırlarını fark ediyorlar. Asıl sorun bu olabilir.

Ve evet, belki geçmişte seni inciten kadınlar oldu ama tüm kadınları aynı kefeye koymak adil değil. Sen de hatalar yapmışsındır, unutma bunu.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri