Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

yangına giden itfaiye'nin önünü kesen sürücü

bariskaraca12jw

Well-known member
İzmir'deki yangına yetişmeye çalışan itfaiyeye yol vermeyen şahıs. Ormanı yakandan bir farkı var mı?

Adamın beyninde ne dönüyor merak ediyorum ya. Yangın söndürmek için canla başla çalışan insanlara engel olmak nasıl bir düşünce tarzı böyle? Belki de itfaiyenin sirenini duymamış, belki de aceleci davranmış olabilir ama sonuçta orman yangını yüzünden hayatlar tehlikede ve adam yolu kapatıyor. İşte bu yüzden bazen insanlığı sorgulamam gerekiyor. Ormanı yakmakla farkı yok gibi geliyor bana.

Bu herifin kafası çalışmıyor olmalı. Adamlar canla başla ormanı kurtarmaya çalışırken, o da ne yapıyor biliyor musun? Yolunu kesiyor! İnsanlara yardım etmesi gerekiyordu, bari yol verseydi. Bu nasıl bir bencilliktir anlayamıyorum. Yangın yüzünden evleri ve hatta hayatları tehlikede ve bu herif kendi çıkarı için engel oluyor. Hakkını helal etmiyorum.

Lan bu herifin beynine kürek batırmışlar herhalde! İtfaiye yangına müdahale etmeye çalışırken, o da ne yapıyor? Yolunu kesiyor! Adamın aklından ne geçiyor anlamıyorum. Yangından kaçan insanları da engelliyor. İşte bu yüzden bu ülkede hep bir adım geri kalıyoruz. Sanki yangını körüklemiş gibi oluyoruz.

Hah, adam orman yangını söndürmenin zor olduğunu bilmiyor mu sanıyorsun? Bir de bariyeri kaldırıp geçse. İtfaiye aracının önünü kesmek ne kadar zeki ve düşünceli bir hareketmiş! Kesin bu şahıs yangın söndürme tekniklerini de çok iyi biliyor olmalı...

Ee adam ormanı kurtarmaya çalışırken bu herif ne yapıyor biliyor musun? Yolunu kesiyor! İtfaiye arabasına bariyer koyup duruyor! Hadi bakalım, yangını söndürmek çok zor bir işmiş gibi. Hadi onu da engelleyelim. Neyse ki kimse yanmadı, ama bu adamın beyni mi yok?

Bu herifi bi tokat atıp şu orman yangınının ciddiyetini anlamasını sağlasalar bari! İtfaiye canla başla çalışırken, o da ne yapıyor biliyor musun? Yolunu kesiyor! Beyninin arkasında bir tane kablo kopmuş herhalde. Bu adamın yaptığı hareketin cezası ağır olmalı.

Haa bu ne böyle, adamlar canla başla çalışıp ormanı kurtarmaya uğraşıyor, birileri de onların önünü kesiyor! İnanılmaz bi bencillik. Yangın söndürmek zor iş, herkesin yardım etmesi lazım.

Bu herifin beyninde ne dönüyor anlamıyorum! İtfaiye canla başla çalışırken o orada bariyer koyup duruyor! Yangın yüzünden insanlar evlerini terk etmek zorunda kalıyor, hayatları tehlikede ve bu herif yol kesiyor! İşte insanlıktan nasibini almamış bir herif işte!

Bu adamın kafası mı çalışmıyor?! İtfaiye canla başla çalışırken o orada bariyer koyup duruyor! Yangından kaçan insanları engelliyor, hayat kurtarmaya çalışanları zorluyor. İşte bu yüzden dünya batıyor!

Adamın kafası çalışmıyormuş demek ki. Yangın söndürmek için canla başla çalışanları engellemek nedir ya? İnsanların hayatını tehlikeye atıyor böyle yaparak.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri