Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yapay Zeka Dalgası! Merkez Bankaları Siber Güvenlik İçin Yeni Adım Atıyor › COINTURK

cemalakcay50l

Well-known member
Yapay Zeka Dalgası! Merkez Bankaları Siber Güvenlik İçin Yeni Adım Atıyor › COINTURK

Merkez Bankaları Siber Güvenlik İçin Yeni Adım Atıyor

Yapay Zeka Dalgası! Merkez Bankaları Siber Güvenlik İçin Yeni Adım Atıyor › COINTURK : BinanceTR'den 21 Milyon TL Değerinde Ödül Sizi Bekliyor! BinanceTR'den 21 Milyon TL Değerinde Ödül Sizi Bekliyor! BinanceTR’ye üye olup ilk kriptonuzu alın! The Bank for International Settlements (Uluslararası Ödemeler Bankası) (BIS), merkez bankalarının siber güvenlik için üretken yapay zekayı benimseme eğiliminde olduğunu gösteren bir rapor yayımladı. 63 merkez bankası ve para otoritesinden oluşan BIS, 32 üye merkez bankası arasında bir anket yaparak, bu bankaların üretkenyapay zekaaraçlarını siber güvenlik operasyonlarına dahil etme konusundaki ilgisini ölçtü. Raporda, katılımcıların %71’inin halihazırda üretken yapay zeka kullandığı, %26’sının ise bu tür araçları önümüzdeki bir iki yıl içinde entegre etmeyi planladığı belirtiliyor.

Üretkenyapay zeka, onu zaten uygulayan merkez bankalarından övgü aldı. Özellikle geleneksel güvenlik önlemlerine kıyasla siber tehditlere karşı savunmaları güçlendiren potansiyelini ortaya koyarken, uygulamanın getirdiği zorlukları ve riskleri de kabul ediyor. E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar*ile işaretlenmişlerdir Yorum* Ad* E-posta* İnternet sitesi Δ Hesabına Giriş Yap! Kullanıcı adı ya da e-posta adresi Parola Beni hatırla

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri