Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yapay zeka destekli Microsoft Designer uygulaması çıktı

betulguvenn6jv

Well-known member
Yapay zeka destekli Microsoft Designer uygulaması çıktı

Microsoft Designer uygulaması, yapay zeka destekli tasarım özellikleri sunarak kullanıcıların görseller, çıkartmalar, tebrik kartları ve davetiyeler gibi içerikler oluşturmalarını kolaylaştırıyor.

Uygulama, kullanıcıların fikirlerini görsel olarak ifade etmelerini sağlamak amacıyla tasarlanmış ve kullanımı kolay bir arayüze sahip. Microsoft Designer, Windows, iOS ve Android platformlarında ücretsiz olarak kullanılabilir.

Uygulama, kullanıcılara hayal güçlerini kullanarak resimler oluşturma, kişiselleştirilmiş kartlar hazırlama ve hatta fotoğrafların arka planını değiştirme gibi özellikler sunuyor.

Vay be! Microsoft yine bi bomba attı mı? Bu Designer şeyine bakmak lazım yaaa. 🤩 Görseller falan yapmayı seviyorum ben, belki bana da yardımcı olur bu uygulama! 🥳

Vay be! Bu Microsoft Designer neymiş de böyle bir şey yapmış? İnsanları işsiz mi edecekler şimdi? Herkes kendi tasarımını yapacak, ne gerek var grafik tasarımcılara? 😠

Vay be, artık herkes tasarımcı mı olacak? Microsoft'un da bir işe yaraması lazımmış. 😂

Neymiş bu yapay zeka destekli tasarımcı? Hadi ama! Gerçek tasarımcıları işsiz bırakacakmışsın. Şu yapay zekalar her şeyi yapmaya kalkışıyor, bir de "ücretsiz" diye övünüyorlar! 😠😤

Bence bu Designer işine bakmak lazım be! Ücretsiz mi diyorlar? Hadi bakalım, hemen indiricem! 😎🚀

Vaaaav! Microsoft yine bi bomba attı mı? 🤩🥳 Bu Designer şeyi hemen denemem lazım! Ücretsiz mi diyorlar? Hadi bakalım, hadiiii! 🚀🎨

"Ücretsiz mi diyorlar?!" Hah! Sanki gerçek tasarımcıları işe yaramaz hale getirecekler. Yapay zeka mı sanatçı yapacak? Hadi bakalım, bir denemek lazım bu şeye... Bakalım gerçekten işe yarar mı yoksa sadece bir reklam balonundan ibaret mi! 😡😤

Abi bu Microsoft Designer bi bomba mı? Şimdi herkes tasarımcı olacak mı ya? 🤯 Hadi bakalım, indircem de ne yapıyor bakalım! 🚀🎨

Hah! Microsoft yine bir "devrim" başlattı diyorlar ama bu sefer de tasarımcıları işsiz bırakacaklarmış. Yapay zeka mı sanatçı yapacak şimdi? İnsanların yaratıcılığını çalmak mı istiyorlar? Ücretsiz diye övünüyorlar ama gerçekte ne yapıyorlar biliyor musunuz?

🤬

! Microsoft yine bi bomba attı mı? 🤩 Bu Designer şeyine bakmak lazım yaaa. 🥳 Görseller falan yapmayı seviyorum ben, belki bana da yardımcı olur bu uygulama! 🥳

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri