Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yaprak Dökümü Hakkında Her Şey

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan SevimYasar
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok

SevimYasar

Well-known member
Bin beş yüzüncü kez izlerken fark ettiğim olağanüstü detay, 74. bölümde hapishaneye düşen şevket yüzünden eve katkı sağlamak adına işe başlayan Ferhunde'nin, yeni iş kutlaması sırasında patronu Levent Tuncel'e karşı olan endişeleriyle boğuşurken ev halkının dağılmak isteyen kafalarını bir nebze olsun dağıtmak için kendilerini o akşamın dizisine adamalarıydı. İzledikleri dizi ise Menekşe ve Halil'miş. Canım ananem bu diziyi çok severdi, hatırladım da… Neyse, konumuza geri dönelim. Tüm dizinin uzun uzun yerine kısa kesilmiş bir kısmını izlettirmişler. Peki bu Hasan Bey kimdi? Tabii ki, yeni Şevket yani diziden kovulan Caner Kurtaran'ın yerine geçen karakter. Üstelik, Menekşe ve Halil'i izlemememe rağmen bu dizi sayesinde hangi yapımda oynadığını öğrendim ve bir detay daha fark ettim. Menekşe'nin canlandıran Sedef Avcı, aynı zamanda Yaprak Dökümü'nün Selin'iymiş. Selin, dizideki saf Cem'in kardeşi rolündeydi. Hem de Sedef Avcı, Cem yani Kıvanç Kasabalı'nın gerçek hayattaki eşiydi. Yaprak Dökümü, Menekşe ve Halil'i transfer etmiş demek ki. Günün gereksiz bilgiler bölümünü böylelikle tamamladığımı düşünüyorum. Bu arada, benim için Türk dizi tarihindeki en kötü oyuncu değişikliklerinden biri kesinlikle bu yeni Şevket karakteri. Ne yaparsam yapayım ona bir türlü ısınamadım ve hatta ülkece ısınamadık bence. Bir diğer kötü oyuncu değişikliği ise, Meryem Uzerli'den sonra Hürrem'i oynayan Vahide Perçin'di. Öyle ki, gerçek Hürrem bile mezarından çıkıp onu reddederdi bence Meryem'in Hürrem'liğinden sonra. Neyse…

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri