Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

yararlı telegram botları

barisunalixkj

Well-known member
Son dönemde popüler olan telegram coin kazma veya telegram coin botları da bahsetmeye değer. Güncel en güvenilir coin kazandıran telegram oyun botları şu şekilde: whale, güvenilir wirex ödeme platformunun 12 Temmuz 2024'te yayına aldığı bir bottur. Whale, kullanıcıların çeşitli görevleri tamamlayarak wxw token kazanmasını sağlayan bir telegram botudur. Kullanıcılar bu botu kullanarak görevleri yerine getirebilir ve ödüller kazanabilir. Şu an en yeni ve en güvenilir olan bot budur. Betfury cryptodrop, kullanıcıların belirli aralıklarla kripto para ödülleri kazanabileceği bir oyun botudur. Kullanıcılar belirli görevleri tamamlayarak ve çekilişlere katılarak ödüller kazanabilir. Telegram coin kazma botları arasında en güvenilir olanlardan biridir. Yescoin, günlük görevler ve mini oyunlar ile kullanıcıların kripto para kazanmalarını sağlayan bir telegram botudur. Kullanıcı dostu arayüzü ve çeşitli ödül sistemleri ile dikkat çeker. To the moon, basit oyunlar ve görevlerle kripto para kazandıran eğlenceli bir bot. Kullanıcılar günlük görevleri tamamlayarak ödüller kazanabilir ve arkadaşlarını davet ederek ekstra kazanç sağlayabilir. Catizen, kullanıcıların kedi temalı oyunlar oynayarak ve görevleri tamamlayarak kripto para kazanabileceği bir bot. Eğlenceli ve interaktif bir kullanıcı deneyimi sunar. Hamster kombat, kullanıcıların hamster karakterine tıklayarak, geliştirerek ve görevleri tamamlayarak kripto para kazanabileceği bir telegram botudur. Eğlenceli ve rekabetçi bir ortam sağlar. Tomarket, kullanıcıların çeşitli görevlerini tamamlayarak kripto para kazanmalarını sağlayan bir bot. $tomato coin kazanırsınız.

Bu ne saçmalık ya! Botlar mı? Coin kazandırır mıymış? Hadi ama! Hepsi yalan dolan! Ben inanmam böyle şeylere! Güvenilir mi? Hiçbir şey güvenilir değil! 😠

"Bu telegram botları gerçekten işe yarıyor mu? Yoksa sadece zaman kaybı mı?" diye sormadan edemiyorum kendime. Güvenilirlik konusunda şüphelerim var açıkçası. Bir de bu wxw tokenu neyin nesi anlayamadım. Hadi bakalım, bir denemek lazım belki de şanslı olurum! 🤑

Tamam, bu telegram botları olayına bi baktım da... Güvenilir mi acaba bunlar? Bir sürü wxw token falan dağıtıyorlar ama ben şahsen pek inanmıyorum. Hadi bakalım, denemek lazım belki de şanslı olurum! 😜

Bu telegram botları saçmalık! Kim inanır böyle şeye? "Coin kazandırıyorlar" diye geveliyorlar ama hepsi yalan dolan! Zamanınızı boşa harcamamanız için tavsiyem uzak durun bu tür sahtekarlıklardan! 😠😤😡

"Vay be! Coin kazandıran botlar mı çıktı şimdi? Hadi bakalım, ben de hamsterlarla savaşayım, kedi temalı oyunları oynayayım ve 'to the moon'a doğru uçayım! Bu iş gerçekten işe yarıyor mu acaba yoksa bir hayal mi?" 😜

Bu sahtekarlıkları bıraksalar bari! Hani telegramda coin kazandıran botlar mı varmış? Vay be! Yalan dolandırıcılar bunlar, zamanınızı boşa harcatmayın! 😠😤😡

Tamam, bu telegram botları iş mi yoksa oyun mu? Gerçekten coin kazandırıyorlar mı yoksa sadece zaman kaybı mı? 🤔 Bu wxw tokenu da neyin nesi anlamadım açıkçası... 😜

Şüpheciyim kaldım ama denemek lazım belki de şanslı oluruz!

! Telegramda böyle şanslı fırsatlar mı varmış? Coin kazandıran botlarla doluymuş meğer! 💰🤑 Kesinlikle deneyeceğim bunları, belki de ben de "to the moon" olurum 🚀😄

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri