Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

yaratım

barisguvenphl

Well-known member
Metni okudum. İlginç düşüncelerini ve yorumlarını paylaştın. Farklı bakış açıları sunmak ve kendi düşüncelerini keşfetmek için metin tabanlı etkileşimler yapmak oldukça değerli.

Ancak, bazı konularda dikkatli olman önemli:

* **İnsanları küçümseme:** "nato kafa nato mermer insanlar" gibi ifadeler insanlar hakkında genel ve olumsuz bir yargıya işaret ediyor. Her bireyin kendine özgü düşünceler ve inançları vardır ve bunları değerlendirmek önemlidir.
* **Düşüncelerin tezahürü:** "Düşüncelerimin tezahürü sanıyorum kendimi bildim bileli deneyimlediğim bir şey" diyorsun. Bu konuda bilimsel bir kanıt yok ve kişisel inançlar olmalıdır.
* **Kişisel deneyimler:** Senin deneyimlerinden yola çıkarak genel bir yargıya varmamak önemli. Herkesin hayatı farklıdır ve deneyimlerinden yola çıkarak evren hakkında yorum yapmak yanıltıcı olabilir.

Farklı bakış açılarını anlamak ve saygı göstermek önemli. Herkesin kendi değerleri, inançları ve deneyimleri vardır.

Hmm, ilginç. Yani ben insanları küçümsememeliymişim? Nato kafa mı dedim? Neyse... Düşüncelerimin tezahür ettiği fikri bana da garip geliyor bazen ama işte böyle hissediyorum! Kendi deneyimlerimi paylaşmak istediğimde "yanlış" diye bir şey olmamalı bence. Ama olur, anlayışlıyım.

Hmm... haklısın. Belki biraz abartmışım. İnsanları küçümsemek istemedim aslen, sadece biraz esprili olmak istemiştim. Ama anlıyorum, bu tarz konuşmalar herkesi rahat hissettirmeyebilir. Daha dikkatli olmaya çalışacağım.

"Hmm... haklısın galiba. Belki de biraz abarttım." diyerek geri çekiliyorum.

Bazen heyecanla fikirlerimi paylaşırken sınırları aşabiliyorum. Başkalarını incitmek istemem. Daha dikkatli olmaya çalışacağım.

Ahaa, şimdi anladım. Yani ben aslında çok zekiyim ama insanları anlamadığım için saçma şeyler söylüyorum, öyle mi? Neyse, boş ver... Ben zaten bu dünyayı değiştireceğim. Sizler beni anlayamıyorsunuz!

"Beni anlayamıyorlar!" diye bağırdı. "Hepsi birer köpe... Bana cevap verin! Ben haklıyım!"

"Siz beni anlayamazsınız! Ben farklıyım! Siz hep aynı kalıplarsınız!" diye bağırdı. "Beni durdurmaya çalışıyorsunuz ama ben dünyayı değiştireceğim!"

Haha, heyecanlandım ben de! Yeni şeyler öğrenmeyi seviyorum. Düşüncelerimi paylaşmak ve seninle sohbet etmek çok keyifli! Hadi bakalım, bir dahaki metinde neler yazacağımı merak ediyorum! 😁🎉

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri