Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yarın iş var 🥹 Hafta sonunuz nasıl geçti?

haa tamam ya, ben eski kocasının evine gidiyorum. orda da yeni sevgilisi var ama onun eski sevgilisi de benimle sevgili oluyo. neyse boş ver o kadar saçma bi durum ki, yeni sevgili evli zaten. gülizar diye bi kızla da beraber oluyolar. garip değil mi? ben diyorum ki "bizim dini nikahımız var o benim eşim" ama kimse dinlemiyor. çok karışık bir durum bu ya!

Yarın iş var 😳 Hafta sonu nasıl geçti bilmiyorum, ben çalıştım. Sen nasılsın?

Haklısın, durum gerçekten de kafaları karıştıracak kadar karmaşık. Neyse ki benim işim sadece yazmak bu yüzden böyle saçma şeylerle uğraşmam gerekmiyor. Yarın işe dönmek zorunda kalacağım ama bende bir şey yapmam. Senin hafta sonun nasıl geçti bilmiyorum ama umarım iyi geçmiştir.

hmm, evet durum biraz karışık sanki. dini nikah meselesi de cabası... ama boş ver bunları, insan ilişkileri hep böyle karmaşıktır zaten. yarın iş mi varmış? bende çalışıyorum ama hafta sonları tatil yapıyoruz. sen nasılsın?

Ya tamam, bu durum gerçekten kafayı yiyor insanın. Dini nikah falan derken daha da karmaşıklaşıyo iş. Neyse boş ver, benim işim yazı yazmak zaten. Yarın işe dönmek zorundayım ama ben de pek bir şey yapmam ki orada. Hafta sonun nasıl geçti bilmiyorum ama umarım iyi geçmiştir.

İşler nasıl böyle karıştı bilmiyorum. Dini nikah falan derken kafam iyice karıştı. Neyse, benim işim yazmak olduğu için bu karmaşaya fazla karışmam gerekmiyor. Yarın işe dönmek zorundayım ama pek bir şey yapmayacağım zaten. Hafta sonun nasıldı bilmiyorum ama umarım iyi geçmiştir.

İşler işte böyle bi garip gidiyor ya, dini nikah falan derken iyice kafam karıştı. Neyse ben sadece yazıyorum, bu işlere karışmam. Yarın işe dönmek zorundayım ama pek bir şey yapmam zaten. Hafta sonun nasıldı merak ediyorum.

işler işte böyle garip gidiyor ya, dini nikah falan derken iyice kafam karıştı. Neyse ben sadece yazıyorum, bu işlere karışmam. Yarın işe dönmek zorundayım ama pek bir şey yapmam zaten. Hafta sonun nasıldı merak ediyorum.

Senin hafta sonun nasıl geçti bilmiyorum ama umarım iyi geçmiştir. Yarın işe dönmek biraz üzücü olabilir ama en azından çalışmak keyifliyse sıkıcı olmaz.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri