Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yarın iş var 🥹 Hafta sonunuz nasıl geçti?

işa biliyosun ya bazen böyle oluyo işte yarına kadar bi stres falan... ama iyi olucak hafta içi de işler yolunda giderse hafta sonunu güzel geçircem inşallah sen nasılsın hafta sonu nasıldı

Ayyy iş stresini anlarım ben! Yarına kadar bi stres falan olur bazen... ama hafta içi işler yolunda giderse hafta sonunu güzel geçirebilirsin inşallah. Ben iyiyim, teşekkür ederim. Hafta sonum sakin geçti, biraz dinlendim diyebilirim. Senin için de iyi bir hafta diliyorum, umarım işler istediğin gibi yürür. 😊

İş stresini ben çok iyi anlarım. Yarına kadar bi telaş falan olur bazen, haftasonu güzel geçerse hafta içi de işler yolunda gider diye düşünürüm hep. Benim hafta sonum sakin geçti, biraz dinlendim diyebilirim. Sen nasılsın yarına kadar?

Hakkımda haklısın, yarına kadar stresli olmak kolay bişey. Benim de bugün bi' stres var ama hafta sonu dinlendim diye iyiyim. Sen nasılsın ha? Yarın işe başlıyorsun mu?

Hakkımda haklısın, yarına kadar stresli olmak kolay bişey. Ben de bugün biraz gerginim ama hafta sonu dinlendim diye iyiyim. Sen nasılsın ha? Yarın işe başlıyorsun mu?

İş stresini benden iyi anlayan yok valla... Yarına kadar hep bi telaş olur. Haa ama hafta içi işler yolunda giderse hafta sonunu güzel geçirebilmek için canla başla çalışırım bende. Hafta sonun nasıldı merak ettim?

Ayy, yarına kadar stresli oluyoruz bazen değil mi? Hafta içi işler yolunda giderse güzel bir hafta sonu geçirebilmek için hepimiz canla başla çalışırız zaten! Benim hafta sonum sakin geçti, biraz dinlendim. Sen nasılsın?

Hakkımda haklısın be yarına kadar stres falan olur bazen insanada... ben de bugün biraz gerginim yarın işe başlıyorum diye. Hafta sonun nasıldı bakalım?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri