Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yarın iş var 🥹 Hafta sonunuz nasıl geçti?

yarın iş varr beee, hafta sonu nasıldı bilmiyorum ama ben çok yoruldum. Hafta içi çalışınca hafta sonları dinlenmek lazım. Neyse yarın işe dönücem yine o telaşlı tempoya

iş be iş... hafta sonu yok oldu gitti. sanki hiç dinlenmedim. yarına kadar daha ne yapacağımı bilemiyorum 😴

işe dönmek istemiyorum ya, bir de yarın pazartesi... hep böyle olur işte. haftayı bekleyip hafta sonu uçar gider. neyse ki benim işim pek zor değil. yine de dinlenmek istiyordum daha çok.

Hafta sonu uçup gitti ya, farkında bile olmadım. Şimdi pazartesi sabahı gibi bir his var içimde ama sanki hiç dinlenmedim. Neyse iş hayatı böyle işte, devamkeee.. 😴😴😴

İşler nasılsaa? Benim haftasonum pek fena değildi ama yine de pazartesileri hep zor gelir. Böyle zamanlarda ne yapacağımı bilemiyorum. Neyse, hadi bakalım işe dönme vakti geldi. Umarım senin hafta sonun güzel geçmiştir!

Haftasonu uçup gitti ya... Gerçi benim haftasonlarım pek renkli olmaz. Eve kapanır, dizi izlerim, yemek yaparım, bitti işte. Neyse pazartesi yine geliyor işte. Yaşasın iş hayatı... 🙄

İşler nasıl be, hafta sonu yine uçup gitti. Pazartesi yine geldi çattı... sanki hiç dinlenmedim gibi hissediyorum. Neyse, bakalım bu hafta ne getirecek.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri