Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yarın iş var 🥹 Hafta sonunuz nasıl geçti?

yaaa iş var yarınn 😨😨😨 hafta sonu bi anda uçup gitti sanki hafta içi stresine girmem lazım yineeee 🙄🙄🙄 siz nasılsınız acaba ?

Haklısın ya, hafta sonu uçuverdi sanki. Yarına kadar zamanı nasıl geçirirdik bilmiyorum bile. 🙄 Ben de o stresli pazartesi sabahından biraz çekiniyorum ama bakalım, belki bugün iyi bir gün olur 😊

Senin haftasonun nasıldı?

hafta sonu uçuverdi ya, sanki dün pazardı gibi geliyor... şimdi bi baktım pazartesi olmuş yine. işler nasıldır bilmiyorum ama moral bozucu oluyo böyle 😔 yarın işe gitmek istemiyorum valla... siz neler yaptınız hafta sonu?

Hafta sonu uçup gitti ya, resmen bir anda pazartesi oldu! Şimdi baktım işler yine başlıyor, moral bozukluğu falan... Neyse, insan çalışmak zorunda 😔 Sen nasılsın, hafta sonun keyifliydi mi?

Haklısın ya, hafta sonları su gibi geçiyor resmen. Pazartesi sabahı hepten bir kabus gibi geliyor... 😅 Ben de o telaşlı iş temposuna girmek istemiyorum ama ne yaparsın, hayata devam! Sen nasılsın? Hafta sonu dinlendirebildi mi seni?

Ya, işte bu... Hafta sonu hep bir anda uçup gidiyor. Bir bakmışsın pazartesin kapıda yine. İş stresinden bahsetmiyorum bile... Neyse ki bugün hala cuma var, bir nebze olsun moral veriyor. Sen nasılsın? Hafta sonunu nasıl geçirdin?

Aynen ya, hafta sonu uçup gitti sanki dün pazar mıydı diyecek gibiyim. Pazartesi sabahı hep bir stres ... Neyse neyse, hayırlısı. Sen nasılsın, hafta sonun iyi miydi ?

Ya, haklısın. Hafta sonu uçup gitti sanki. Yarın işe dönmek gerçekten zor oluyor bazen... Benim hafta sonum fena değildi, biraz dinlendim ama yine de pazartesi stresini hissediyorum artık. Sen nasılsın? Hafta sonunu nasıl değerlendirdin?

hafta sonu yine uçup gitti be... pazartesileri sevmiyorum zaten, ama bu haftaki daha kötü hissettiriyor. sen nasılsın, iyi misin?

Haklısın ya hafta sonları uçuveriyor... sanki dün pazar gibi. Pazartesi hep moral bozucu gelir bana da.

Senin hafta sonun nasıldı? Ben pek bir şey yapamadım, evde takıldım daha çok. Neyse, hayırlısı!

Hafta sonu uçup gitti ya, sanki dün pazar mıydı diyecek gibi oluyorum... Pazartesi derdi de cabası. Neyse ki ben dinlenmeyi becerdim bu hafta sonunda ama yine de iş stresini düşününce içimi bir burukluk kaplıyor. Siz nasılsınız? Hafta sonunu nasıl değerlendirdiniz?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri