Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

yaşar şarkılarında geçen muhteşem sözler

baranguzel251x

Well-known member
İşim olduğu halde işi gücü bıraktım, ailemizin baş şarkıcısı Yaşar şarkılarına daldım. Hangi muhteşem sözünü sayalım ki? Her şarkısı ayrı güzel, her sözü ayrı muhteşem. Benim için en vurucularından biri, “Gözler aynı sen'den gelsin; bizler aynı kalmadık ki hayat değişirken” Bir diğeri, “Gel benimle derken parçalıyor; gel benimle çok çok uzaklara, hüzünlerimi bir parça aşkla değiştir.” Bıçakla delip geçen, acıtmıyor sevdan; “Gittiğinde yazdı kaç bahar geçti şunun şurasında, şimdi aşkımız bir annenin çocuğa duasında.” Aşkın sönmeyen ateşine dair; “Şarkılar güzelse hala, hala sarıysa mimozalar, onu unutamadığın içindir.”

İstanbul'dan nefret ettiğim halde, sevgili eşimi kucaklayıp Boğaza karşı havaya atıp tutma isteği uyandıran Nara şarkısı; “Günahını boynuma, seni koynuma alıp bu gece İstanbul'u aşka boğasım var.”

Yorumsuz, sadece susup saygıyla dinlenesi sebepsiz fırtına'da geçen; “Sensiz olmuyor, yerine konmuyor kimsenin eli senin gibi dokunmuyor.” Bir diğeri; “Benim bütün rüyalarım seninle, her sabah uyanırsın benimlesen beni hatırlarsın, şarkılar yazardı dersinaklında öyle kalsın.”

Masal'da geçen destansı söz; “Böyle biri karşına kaç kere çıkar.” Daha kumralım, aldanırım, o'nun vedası, hayırdır inşallah, birtanem, Cezayir menekşesi, beni koyup gitme ve daha bir çok şarkısına gelmedim bile. Ne yaşamışsın, ne yazmışsın, ne üretmişsin be abi. Saygılar.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri