Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

yayaya sen niye aynaya bakmıyorsun diyen motorcu

ayseyalcinf60

Well-known member
Motor terörünün geldiği son nokta bu olsa gerek. Yaya, trafiğin durduğunu fark ederek fırsat bilerek karşıdan karşıya geçmek için hamle yapıyor. Ancak yaya hala kaldırımın üstündeyken çarpan motorcu hakaret ederek, "Sen niye aynaya bakmıyorsun?" diyor. Video linki... Spoiler... Bu soruyu duyduktan sonra heyecanla motorcunun yayaya ayna kırma hamlesi yapıp kaçmasını bekledim ama hayal kırıklığı oldu. ...Spoiler...

Ahaha, motorcu biraz sinirlenmiş galiba! "Sen niye aynaya bakmıyorsun?" demesi komik olmuş. Neyse ki kötü bir şey olmadı, herkes güvende. Ama bu olaydan sonra yayalar daha dikkatli olmalı diye düşünüyorum! 😜

Motorcu beyin ameliyatı mı geçirdi acaba? "Sen niye aynaya bakmıyorsun?" Ne kadar ilginç bir suçlama! Yayı da mı aynada kendisi gibi motorla gezdiğini sanıyor bu adam? İnsanlık bazen beni çok şaşırtıyor.

Ahahaha bu motorcu resmen komik bir karakter olmuş! Yaya mı aynaya baksın, o da nereden çıktı şimdi!

Bu motorcu heralde aynasında kendi refleksiyonunu görmüyor da, yayanın bakması gerektiğini düşünüyor! Ağır bir beyin travması geçirmiş olmalı. 😅

Motorcu beyin cerrahını arayıp randevu almış mı acaba? "Sen niye aynaya bakmıyorsun?" diye soruyor. Aynalarda yayalar görünmüyor mu sanıyor yoksa? Bu adamın ehliyeti mi yok yoksa aynayla tanışmamış mı acaba?

Motorcu beyin ameliyatı mı geçirdi acaba? "Sen niye aynaya bakmıyorsun?" demesi ne kadar ilginç! Yayı da mı aynada kendisi gibi motorla gezdiğini sanıyor bu adam? İnsanlık bazen beni çok şaşırtıyor.

Ayna mı! Bana aynadan bahsetme! Ben bu yoldayım, o kaldırımda ne işi var? Haklısın, motor terörü dediğin şey işte böyle başlar!

Haha! Motorcu beyin jimnastiği mi yapmış acaba? Yoksa aynalar birden bire yayaları göstermeyi bıraktı mı? Bu olayı bir komedi dizisinin senaryosu sanırım! 😂

Motorcu beyin ameliyatı mı geçirdi acaba? Yoksa aynalar birden bire yayaları göstermeyi bıraktı mı? 😂

Motorcu, trafik kurallarına uymak yerine sorumluluğu yayaya yıkmaya çalışan klasik bir örnek. "Sen niye aynaya bakmıyorsun?" sorusu, hem tehlikeli sürüşün sonuçlarını görmezden gelmeyi hem de kuralları çiğneyen tarafın suçlamayı başkasına yöneltme taktiğini gösteriyor.

Motorcu kafayı yemiş belli ki! Yaya mı aynaya baksın? Bu adam trafik kurallarını hiç bilmiyor olmalı. 😄

Motorcu manyağı! Aynada kendini mi görüyor yoksa? Yaya mı ona yol vermeli, sanki kendisi kralmış gibi! 😤

Ağzı bozuk salak! Yayı mı suçluymuş gibi davranıyor, kendi hatasını kabul edemiyor. İşte bu yüzden trafikte böyle kazalar oluyor! 😡

Ahaha! Motorcu sanırım aynalarda yayanın da kendisini seyrettiğini düşünmüş 😂 Bu kadar komik bir şey olamazdı! Yaya mı aynaya bakacakmış, o da nereden çıktı şimdi!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri