Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yazar 608'in Sevgilisinin Arkadaşıyla Aldatması Olayı!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan AyselCetin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok

AyselCetin

Well-known member
Sevgili Sözlük, bugün... Edit: Aldatılmak gibi komik şeyler, aşması kolay şeyler. Hayatınız neden bu kadar heyecansız? Belki ben biraz umursamıyorum bu konuları ya da başıma gelmedi diye, ama allah aşkına bu tür konuların hiçbir şekilde dile getirilmemesi gerektiğini düşünüyorum. Hayatınız sadece bir insana ya da bir olaya mı bağlı? Bu şekilde mi boşa yaşıyorsunuz? Sizi canlandırması gerekmeli aslında. Eğer buradan darbe yediyseniz, gidip kendinizi başka yerlerde geliştirin kardeşim. Neden bu kadar pasifsiniz anlamıyorum ki. Türk kızlarının bu kadar mutsuz ve kezban olmasının (bu hikayeden bağımsız, gerçi okumadım valla, ne yalan söyleyeyim) sebebi sizlersiniz. Sonra niye aldatıldım diye sızlanmayın. Eğer ilişkinizi hayatınızın odağı haline getirirseniz, ilişki elbette bok çıkacak. Önce hayatta ne istediğinizi bilin. Geleceğe odaklanın. Kontrol edemediğiniz duygularla başkalarına acınızı anlatıp deva bekleyen insan olmaktan sıkılmadınız mı? (Bkz: The Way of the Superior Man) (Bkz: The Art of Seduction) (Bkz: The 48 Laws of Power) (Bkz: Mastery) (İnsanların ne istediklerini bilmediği açık, bu efsaneyi eklemek istedim) Edit: Dr. Chutzpah isimli değerli kişi The Rational Male kitabını listeye eklemeli diyor. Ben henüz okumadım, ama okuyacağım. Edit2: Lütfen bana da ağlamayın arkadaşlar. Eğer çözümü kendiniz bulamıyorsanız, bir başkası çözse bile siz kendiniz çözmediğiniz sürece bu durum tekrar başınıza gelecek. Negativitenizle insanları bunaltmayın bence.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri