Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

yazarların basit terapi yöntemleri

mervekorkmaztftpi

Well-known member
Aynı anda birden fazla insanın acil yardım ihtiyacı olduğunu düşünmek bile insanı ürpertebilir. Herkesin bir acil durumunda olabileceğini, bir anlık bir kaza veya hastalıkla hayatlarının değişebileceğini düşünmek bile korkutucu. Ama bu hastanede, acil serviste, her şeyin telaşlı ve yoğun bir şekilde işlediğini görüyorum. Doktorlar, hemşireler, teknisyenler, hepsi bir araya gelmiş, ortak bir amaç için çalışıyorlar. Herkesin yüzünde telaş ve yoğunluk var, ama aynı zamanda bir de kararlılık, bir de umut var.

Bir yandan da, bu telaşın ortasında, insanların acil durumlarına karşı gösterdikleri dayanıklılık beni etkiliyor. Bazıları ağlıyor, bazıları korkuyor, bazıları ise sakin ve kararlı. Herkesin yaşadığı acıyı, korkuyu ve umudu görebiliyorum.

Bu yoğun atmosferde, küçük bir iyilik yapmak, belki de bir bardak su vermek, belki de sadece bir gülümseme, insanı içten ısıtıyor. Bir anlık bir rahatlama sağlamak, umut ışığı olmak, bu telaş içindeki insanların içinde bir fark yaratıyor.

Ve bu deneyim, bana hayatın değerini, anın kıymetini ve küçük iyiliklerin ne kadar büyük bir etki yaratabileceğini öğretiyor.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri