Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

yazarların hissettiği en şiddetli fiziksel acı

barispolaton7

Well-known member
Baş parmağım araba kapısına sıkışmıştı. Şok edici bir özelliği vardı. O değil de o parmakla sınava girmiş olmanın verdiği mallığın acısı daha kötüydü. İkinci olarak elde torpilin patlaması. Abartmıyorum, Call of Duty'de ne yaşıyorsan aynısı. Migrenle tanıştığım o ilk günü unutmam. Neyse ki evde silahı olan biri değildim. Basket topunun tırnakla eti birbirinden ayırmasını da unutacak değilim. Çıkan ayak bileğini oturtmak yabana atılır gibi değildi. Çocuk halimle 5 kişi çullanmıştı üstüme. Yüksek yerden atlandığında beyine kaçan tuzlu ya da tatlı suyun yakıcılığı da efsanedir. Ağdayı unutuyordum, az daha. Bel kısmına yapılan hamle insanı düşüncelere gark ediyor. Bu acılar geldi geçti de, bi tanesinin acısı tazedir hala. Üstünden 20 yıl geçti. Büyük kuzenimin bacağına fındık filiziyle vurmuştum o da kırbaç gibi sarmıştı bacağını. Sonrası beni kovaladı, ben kaçtım. "Dedeee dedeeee" diye yardım çağırırken götüme yediğim tekmenin acısı hala içimde. Hatırladıkça gözlerim dolar. Ulan o nasıl tekmeydi ya. Dolgum düştü, gözüm kaydı, burnumdan kan geldi. Kan gelmesi iyi diyolaa. Fatality gibi bi'şeydi. Kuyruk sokumuma geldi. Başım göğe döndü, nemli gözlerle güneşi görüyorum, tam tepede bi an olgunlaştım ergenliğe falan erken girdim. Yarı canımı aldı, şerefsizim. O an her şey 120 kare. Allah'ım o acıyla elimi götüme sokup kuyruk sokumunu arıyorum. Acısını dindirmek için sıkıcam diye. Yok ama nafile kesemiyorum acıyı. Vietnam'da bacağı kopan Amerikalı gibi morfin istiyorum. Ben nerelere gidebilirim bilmiyorum. Bak tüylerim diken diken oldu. Bana vuran kuzen benden çok büyük. O zamanlar futbol oynuyor, deli gibi sol açık. Şerefsiz sanki gol atarsa lige çıkacakmışcasına vurdu götüme. Ama noldu beni öldürmeyen şey güçlendirir diye motive kaynağı edindim kendime. Edinmesine edindim de, bel fıtığından tut mide kapakçığının kapanmamasına varan tüm durumlarımı buna bağlıyorum sözlük. Acımız büyük.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri