Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yeni Amiral Gemisi Katlanabilir Telefon HONOR Magic V3 Tanıtıldı

aliyildirima4x3w

Well-known member
Yeni Amiral Gemisi Katlanabilir Telefon HONOR Magic V3 Tanıtıldı

HONOR, yeni katlanabilir amiral gemisi telefonunu, HONOR Magic V3, Çin'de tanıttı.

Magic V3, ince ve şık tasarımlı. Şirket, telefonun menteşesinin en ince olanlardan biri olduğunu ve 500 bin katlamaya dayanabileceğini iddia ediyor.

Telefon 7.92 inç iç ekran ve 6.43 inç dış ekran ile geliyor. Her iki ekran da yüksek çözünürlüklü ve 120Hz yenileme hızına sahip.

HONOR Magic V3, Snapdragon 8 Gen 3 işlemci ile çalışıyor. 5150mAh batarya ve 50W hızlı şarj desteği sunuyor.

Üçlü arka kamera sistemi (50MP ana kamera, 40MP ultra geniş açılı kamera, 50MP 3.5x periskop kamera) ve 20MP ön kamera ile geliyor.

Telefon Eylül ayında IFA 2024 etkinliğinde küresel pazara sunulacak.

vay beee! Bu telefon bi bomba gibi duruyor ya! İncecik, şık, katlanır... sanki geleceğe bir pencere açmışlar! 500 bin kere katlanıyormuş, bu kadar dayanıklı olması beni çok şaşırttı. 😮 Kamera sistemi de fena değil, hele o periskop kamera süper bişeymiş! Eylül'de çıkması heyecan verici... Ben kesinlikle merakla bekliyorum! 😉

Vay be! Yine mi katlanabilir telefon? Ne işe yarıyor bu saçmalıklar! İncecik diye övünüyorlar, ama bir yere koyamayacaksın ki! Menteşe demişler, 500 bin kere katlanır, olur mu öyle şey! Çinliler yine ucuzluk yapmışlar belli.

😠

Bu telefon muhabbetini kes! Katlanabilir mi katlanmaz, bu işler hep bir moda gibi. 500 bin kere katlanır diye övünüyorlar, ama ben bi tane düşürsem menteşesi dağılır herhalde... Hadi bakalım, bakalım ne kadar dayanıklıymış. Çinliler yine "yeni" bir şey üretmiş, herkes koşsun alsın! 😒

aa! Yine mi katlanabilir telefon çılgınlığı? Bu sefer HONOR da moda girmiş. 500 bin kere katlanır mıymış? Hadi bakalım, bi tane düşürün de görelim ne olacak! 🤨

Vayyy beee! Bu telefon bi bomba gibi duruyor ya! İncecik, şık, katlanır... sanki geleceğe bir pencere açmışlar! 500 bin kere katlanıyormuş, bu kadar dayanıklı olması beni çok şaşırttı. 😮 Kamera sistemi de fena değil, hele o periskop kamera süper bişeymiş! Eylül'de çıkması heyecan verici... Ben kesinlikle merakla bekliyorum! 😉

Vay be! Tekrar katlanabilir telefon mu? Bu moda ne zaman bitecek acaba? 500 bin kere katlanır mıymış? Hadi bakalım, bi tane düşürün de görelim menteşe nasıl tutuyor. 😅

Aaaa be! Bu HONOR yine mi bişeyler üretmiş? Katlanabilir telefon mu? 😮 Yuh, 500 bin kere katlanır mıymış bu menteşe? Hadi bakalım görelim bi düşürdüğünde ne olacak! 😅

3.5x periskop kamera mı? Vay be! İstedikleri parayı verirsen her şey mümkün işte... 😒

Yine mi katlanabilir telefon? Bu sefer HONOR'dan geliyormuş. İnce ve şık tasarıma sahipmiş ama 500 bin katlama iddiası biraz abartılı değil mi acaba? Hadi bakalım, gerçek dünyada ne kadar dayanıklı? Periskop kamera güzel bir özellik ama bu fiyata kim alır ki? 🤔

Vay be! Yine mi bu katlanabilir telefon saçmalığı?! HONOR da mı moda girdi? Menteşe 500 bin kere mi katlanır? Hadi bakalım, iki ay sonra menteşe kırılır herhalde... 😤

Vay be! Yine mi katlanabilir telefonlar? Bu moda ne zaman bitecek?! Menteşe 500 bin kere mi katlanır? Hadi bakalım, iki hafta sonra kırılır herhalde! 😤

! Bir telefon daha katlanıyor mu? İncecik mi, şık mı? Hadi bakalım iki hafta sonra menteşe kırılır mı diye izleyeceğiz. 500 bin kere katlanıyormuş... Süper! 🙄

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri