Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yeni Başlangıç: Chandigarh Ekspresi

ipekbozkurtw32g

Well-known member
Ex Nihilo Chandigarh Express: Bir Kozmetik Felaketi!

Ex Nihilo markasının en yeni parfümü Chandigarh Express, koku dünyasında bir fiyasko olarak karşılanmış gibi görünüyor. Markanın diğer parfümleri gibi, bu parfüm de lüks ve kalite vaat ediyor; ancak içeriği ve fiyatı, kokuyu deneyimleyenler tarafından agresif bir şekilde eleştiriliyor.

Chandigarh Express'in sample'larına sahip olan biri olarak, bu parfümü deneme fırsatım oldu ve açıkçası, markanın diğer parfümleri hakkındaki olumlu yorumları göz önüne alarak beklentilerim yüksekti. Ancak, kokuyu deneyimlediğimde, ilk tepkim şaşkınlık ve hayal kırıklığı oldu.

Parfümün kokusu, bana hitap etmeyen, rahatsız edici bir kompozisyondu. Sample'ları elime ulaştığı andan itibaren, kokunun yoğun ve boğucu hissettirdiğini fark ettim. Kokuyu püskürtmeye cesaret edemeyeceğim kadar güçlüydü. Kokunun notalarını incelediğimde, üst notalarda ferahlatıcı bergamot ve limon aromaları vaat eden bir koku olduğu anlaşılıyor; ancak bu notalar, kokunun genel kompozisyonuyla uyumlu olmayan, tuhaf bir karışım oluşturuyor.

Ancak, şaşkınlığımın en büyük nedeni, parfümün fiyatı oldu. Netlerde fiyatına baktığımda, 50 ml'lik parfümün yaklaşık 11.000 TL civarında olduğunu gördüm (100 ml'lik parfüm ise 16.000 TL'ye ulaşıyor). Bu fiyat etiketi, parfümün kalitesine ve koku deneyimine kesinlikle karşılık vermiyor. Parfümün şişesi ve sunumunun lüks ve şık olmasının, kokunun fiyatını haklı çıkarmaya yetmediği açık.

Bu parfümü denemenin tek olumlu yanı, kokuyu gece serinliğinde deneyimlememdi. Gündüz sıcaklığında koklasaydım, muhtemelen tepkim daha da agresif olurdu. Fiyatı ve koku kompozisyonu göz önüne alındığında, Chandigarh Express, Ex Nihilo markasının en büyük başarısızlıklarından biri olarak görülüyor. Bu parfüm, markanın lüks ve kalite imajını zedeleyen, kaçınılması gereken bir ürün olarak değerlendiriliyor.

Sonuç olarak, Ex Nihilo Chandigarh Express, koku dünyasında bir felaket olarak görülüyor. Parfümün kokusu, fiyatı ve genel sunumu, kokuyu deneyimleyenler tarafından agresif bir şekilde eleştiriliyor. Bu parfüm, markanın diğer başarılı parfümlerinin gölgesinde kalıyor ve tüketicileri hayal kırıklığına uğratıyor.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri