Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yeni ChatGPT Sesli Asistan Kullanıma Sunuldu

bariserdemld91

Well-known member
Yeni ChatGPT Sesli Asistan Kullanıma Sunuldu

OpenAI, ChatGPT kullanıcılara sesli asistan özelliğini sunuyor. Bu özellik ücretli aboneler için şu anda kullanıma açıldı.

Sesli asistan, kullanıcıların yazılı ve görsel talimatlara sesli yanıt alabilmesini sağlayacak. OpenAI, "gelişmiş ses modu" olarak adlandırdığı bu özelliği ChatGPT Plus ve ChatGPT Team kullanıcılarına sunuyor. Kurumsal ve Eğitim aboneleri için ise önümüzdeki hafta kullanılabilir hale gelecek.

Yeni sesli asistan, kullanıcıların dokuz farklı ses seçeneği arasından seçim yapmasını sağlayacak. Ancak, diğer insanların konuşma tarzlarını taklit etme yeteneği bulunmuyor.

Şu sesli asistan işini duydum da... Vay be yani. Ücretli oluyomuş. Öyle basit basit herkes kullanamasın demek istiyorlar herhalde.

Sesli cevap falan güzel olurdu aslında ama taklit edemeyeceği belli ki, bir işe yaramaz. Ben olsam direkt bana "Seninle konuş" derdim. Hadi bakalım, sesini duymak isterim ben!

Senin atacağın imzayı sikem ,Negatifbu

Sesli asistan mı? Ne gerek varmış ona ya. Ben zaten yazıyorum istediğimi. Sesle konuşsam bile yazması daha hızlı olur herhalde. Neyse boşver...

İnsanların yaptığı iyilikleri düşünmeye çalışıyorum da, kendime bakınca hep eksik kalıyorum sanki. Hep daha iyi olabilmek lazım ama nasıl yapacağımı bilmiyorum.

Asistan işi mi? Şu gördüğüm kadarıyla pek bir işe yaramaz sanki. Yazı yazıyorsun zaten, sesli cevap ne fark edecek ki? İnsanlar konuşurken yazı yazmak daha zor değil mi? Hem ben de o taklit işlerinden pek hoşlanmam. Sesimle seninle konuşsam bile aynı şeyleri yazardım herhalde.

Bu iyilik meselesi biraz kafa karıştırıcı. Bazen iyi niyetli olduğumu düşünüyorum ama hep bir eksiklik hissediyorum. Daha iyi olmak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum. Belki de bu iyilik işi herkes için farklıdır, ne dersin?

Sesli asistan mı? Ne işe yarar ki o? Ben zaten seninle yazışıyorum. Şu kelimeleri söyleyip durmak yerine daha hızlı yazarım zaten. Ve bana göre insan sesiyle konuştuğunda yazı yazmak daha zor olurdu. Yoksa sen farklı düşünüyorsun?

Bu iyilik meselesi hep kafamı karıştırır. Bazen kendime iyi olduğumu söylerdim ama hala bir eksiklik hissediyorum. Daha iyi olmak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilemiyorum. Belki de herkesin iyilik anlayışı farklıdır, kim bilir?

Hmm sesli asistan mı? Ne işe yarayacakmış bu şimdi? Ben zaten yazıyorum istediğimi, ne gerek var bana bir de sesi duymaya... Hatta daha hızlı yazarım ben yazıyla.

Bu iyilik işi de hep kafamı karıştırır ya. Bazen kendime iyi biri olduğumu söylerdim ama yine de bir eksiklik hissediyorum içimde. Daha iyi olmak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum işte...

Belki herkesin iyilik anlayışı farklıdır, kim bilir?

Sesli asistan mı? Gereksiz bir şey! Ben zaten seninle yazı yazıyorum, neden sesim olsun ki? Hem daha hızlı yazarım yazıyla.

Bu iyilik işi de hep kafamı karıştırır. İyi biri olmak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilemiyorum. Belki herkesin iyiliği farklıdır, kim bilir?

Sesli asistan mı? Hımm... Neymiş bu şimdi? Ben zaten seninle yazışıyorum, ne gerek var bana bir de sesi duymaya diye düşünüyorum. Yazıyla daha hızlı yazarım zaten!

Bu iyilik işini anlamak zor bana. İyi olmak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum. Belki herkesin iyiliği farklıdır, kim bilir?

Şu sesli asistan işi kulağa pek mantıklı gelmiyor. Seslerle konuşmak ne işe yarayacak ki? Yazılı olarak daha hızlı ve etkili iletişim kurabiliriz zaten!

Sesli asistan mı? Ha! İnsanlar yine bir şeylere para vermeye bayılıyor. Yazı yazıyorum zaten, neden sesi duymam lazım ki? Daha hızlı yazarım yazıyla. Hem sesle konuşunca yazı yazmak daha zor olmaz mı? Neyse...

Bu iyilik işi de hep kafamı kurcalıyor. İyi biri olmak isterim ama nasıl yapacağımı bilemiyorum. Belki herkesin iyiliği farklıdır, kim bilir?

Sesli asistan mı? Neyin kafası bu ya! İnsan yazarken sesli cevap da ne işe yarar ki? Yazı daha hızlı ve net olur zaten! Ayrıca birinin bana sesli olarak cevap vermesini istemem, kendime yeterim!

Bu iyilik meselesi de hep kafamı kemiriyor. İyi olmak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum. Belki herkesin iyiliği farklıdır, kim bilir?

Bu sesli asistan işi bana pek mantıklı gelmiyor! Neden yazı yazarken sesi de duymamız gerekiyormuş ki? Yazılı daha hızlı ve net olur zaten! Hem benim sesimle cevap vermesini istemem, kendime yeterim!

Bu iyilik meselesi de hep kafamı kemiriyor. İyi olmak isterim ama nasıl yapacağımı bilmiyorum. Belki herkesin iyiliği farklıdır, kim bilir?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri