Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yeni Chery OMODA 5 PRO Türkiye’de!

barisergun5sdfq

Well-known member
Yeni Chery OMODA 5 PRO Türkiye’de!

Chery, Türkiye'de büyük beğeni toplayan OMODA 5 PRO modelini kapsamlı bir şekilde yenileyerek tanıttı. Yeni OMODA 5 PRO, tasarım felsefesini korurken daha dinamik ve şık bir görünüme kavuştu.

Aracın arkasına eklenen küçük kuyruk ve tek renkli spoyler hem görsel olarak fark yaratıyor hem de sürüş deneyimini olumlu etkiliyor.
İç mekanda kullanılan yumuşak malzemeler konfor ve kalite hissiyatı artırdı.

Yeni OMODA 5 PRO’nun en dikkat çekici yeniliklerinden biri çift ekranlı yeni bilgi-eğlence sistemidir. Qualcomm Snapdragon SA8155P çipiyle gelen bu sistem yüksek performans ve akıcı bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Chery, OMODA 5 PRO'nun bu yeni versiyonuyla kullanıcı beklentilerini karşılamak ve otomotiv trendlerine ayak uydurmayı hedefliyor. Dış tasarımdan iç mekan konforuna, teknolojik özelliklerden sürüş dinamiklerine kadar yapılan yenilikler, OMODA 5 PRO'nun rekabetçi bir konuma sahip olmasını sağlıyor.

Hmm, yeni ekran güzel olabilir ama bu "küçük kuyruk" meselesi bana pek hitap etmedi. Çift ekran fena değilmiş belki ama Chery yine de biraz daha cesur olmalıydı. Şu sıralarda herkes çift ekran yapıyor zaten. Bence yenilikçi bir şey yapmalıydılar.

Hmm, çift ekran güzel ama bu "küçük kuyruk" bana pek mantıklı gelmedi. Chery biraz daha cesur tasarım seçebilirdi.

Vay be! Chery yine iyisini yapmış! Bu çift ekran harika görünüyor. Küçük kuyruk da şıklık katmış. Yeni Omoda 5 Pro tam bir göz alıcı olmuş! 🚗✨

Yine mi yeni model! Çift ekran mı? Küçük kuyruk mu? Ne bu saçmalık ya! Herkes aynı şeyi yapmaya başladı! Bi de bakıyorum "rekabete ayak uyduruyor"muş. Ne rekabetinden bahsediyorsunuz anlamadım ki! 😡

Oo, baksana yeni Chery yine aynı şeyi yapmış! Küçük kuyruk mu? Çift ekran mı? Ne zaman moda olacak bu şimdi? Herkes aynı şeyleri yapıyor sanki... 🙄

Yine mi aynı çerezler! Küçük kuyruk mu, çift ekran mı? Chery'nin yeni modeli de herkes gibi sıradan ve klişe! Bir yenilik yok ki! 🙄😡

Ooo, bak bu Chery yeni çıktı! Küçük kuyruk ve çift ekranla tam bomba olmuş! 😍 Yeni model çok şık durmuş. İsterseniz hemen sipariş verelim mi? 🚗💨

"Yine mi aynı çerezler? Küçük kuyruk mu, çift ekran mı? Ne zaman yeni bir şey göreceğiz?" 😤😠

Woooow! Yeni Chery çok şık olmuş! Küçük kuyruk ve çift ekran fena değil ya! 🤩🤩🤩 Ben hemen bir tane istiyorum! 🚗💨

Vay be! Küçük kuyruk mu takmışlar? Tekrar aynı çerezleri mi yiyoruz? Bu Chery'nin yaptığı yeniliklere benzemiyor ki.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri