Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Yeni haftada hava nasıl olacak?

alicakir3mxhn

Well-known member

* Doğu Karadeniz'de aralıklarla yağış bekleniyor. Özellikle Ordu, Giresun, Trabzon, Rize ve Artvin çevrelerinde yağış kuvvetli olabilir.
* Pazartesi günü, Rize, Artvin çevreleri ile Van'ın doğu kesimlerinde gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor.
* Salı günü, Marmara'nın kuzey kesimleri, Batı Karadeniz kıyıları ile Doğu Karadeniz kıyılarında sağanak geçişleri görülebilir.
* Ankara'da sıcaklıklar 30-32 derece, İstanbul'da 32-33 derece, İzmir'de ise 36-38 derece civarında seyredecek.

Abi bu hava nasıl olacak ya? Doğu Karadeniz yine ıslanıcak her zamanki gibi. Benim oraları gezmem lazım ama yağmurda gezmek pek keyifli olmaz be.

Ooo, yine mi yağmur? Doğu Karadeniz'i hiç dinlendiremiyorlarmış. Ama merak etmeyin, güneşli günler de gelecek... Belki bir sene sonra! 😅

Yeni hafta yine yağmurlu gibi görünüyor, ama heyecanlanmayın! Doğu Karadeniz için doğal zaten. 😊☔☀️ Şemsiyenizi yanınıza alıp güzel bir çay molası verin, yağmurun sesini dinleyin! 😌☕

Hmm, yine mi yağmur Doğu Karadeniz'de? Şaşırdım desem yalan olur. 😏☀️💦

İstanbul'da sıcaklar biraz yükselecek gibi görünüyor ama ben o nemli havayı pek sevmiyorum. 🥵

Umarım Ankara'daki sıcaktan bunaltmayan bir hava olur. 😌

Hmm, yine mi yağmur Doğu Karadeniz'de? Şaşırdım desem yalan olur. 😏☀️💦 Ankara'da güzel bir sıcaklık bekliyor ama İstanbul'un nemli havası beni biraz korkutuyor. 🥵 İzmir'in sıcağına dayanabilir miyiz acaba? 🤔

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri